reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja juz nie pamietam jak tobylo ale chyba CAROLIN ci wysyla zaproszenie i jakos tam wchodzisz czy jakos tak :) trzeba tez byc takw miare stalymbywalcem bo jak wiadomo wariatow nie brakuje i nie powinno byc problemu :) chyba dziewczyny tez musza po trochu wyrazic zgode bo w koncu nasze prawdziwe dane tam sa i juz gotowe :)jesli to os pomoze to ja jestem za zebys mogla tam byc jestes dosc czesto i mozna ci zaufac :))
 
Ja juz nie pamietam jak tobylo ale chyba CAROLIN ci wysyla zaproszenie i jakos tam wchodzisz czy jakos tak :) trzeba tez byc takw miare stalymbywalcem bo jak wiadomo wariatow nie brakuje i nie powinno byc problemu :) chyba dziewczyny tez musza po trochu wyrazic zgode bo w koncu nasze prawdziwe dane tam sa i juz gotowe :)jesli to os pomoze to ja jestem za zebys mogla tam byc jestes dosc czesto i mozna ci zaufac :))

dzięki,miło mi że nie uważasz mnie za psychola:-D:-) ha ha ha apropo ostrozności to wcale się nie dziwie w końcu każdy zostawia swoje dane z nadzieją że nie zostana w inny sposób wykorzystane:tak:

kurcze wogóle mi się spać nie chce,mąz już dawno chrapie ...zazdroszczę mu i muszę go pochwalić bo jutro mija tydzień jak nie pali...nawet niezle mu idzie w porównaniu do tego co wyczyniał w pierwszych 3 dniach:baffled: teraz ma nowe uzależnienie- jedzenie:-D ale to dobrze bo straszna chudzina z niego...
 
tydzien to juz ok niech juz nie wraca do nalogu szkoda zdrowia i kasy ,ja palilam prawie 16 lat i za to bym juz dom miala a tak poszlo w powietrze i moje zdrowie tez dostalo i moj tez palil a teraz mu 4 latka minely jak przestal Z psycholami to nie przelewki kiedys bylam na innym forum kaffeteria i tam siedzialo szkoda gadac ale tragedia
 
gosia mamy takiwatek zamkniety i tamsa nasze dane np.tel i jak ktoras sie dlugo tutaj nie melduje na otwartym albo wyladuje w szpitalu to mozna sie tel sms skontaktowac i zapytac czy wszystko ok
 
u ciebie i innych pize "ogladasz forum bez sygnatur ijesli chcesz inaczej zmien na BB "

ale sie namieszalo juz nawet nie widze suwaczkow tylko jakisglupi napis :( jak mam to zmienic ??pomocyyyyyyyyyyyyy
Oj ale ci się pokićkało :szok:! Nie wiem co robić!

Dziś tak troszkę śmiesznie- 2 główne tematy to lewatywa a zaraz po niej frytki---świetnie! Lecę spać kochane~!
 
cały czas mu tłumacze że to dla małego, i ze szkoda kasy bo teraz mamy ważniejsze wydatki...no i jakos działa:tak:ja nie palę odkąd się dowiedziałam o Dzidziusiu ale nie powiem bo czasem jak się wkurzę to aż mnie nosi żeby zapalić:baffled: ale też się jakoś trzymam- mam motywację:tak:
 
SylusiaSW Juz jest ok prawie sie naprawilo :)Ja nie zasne bo M w pracy i nie lubie sama zasypiac nie lubie sama siediec w domu ale jakos daje rade musze ale ze spaniem czekam twardo z M z pracy wroci :)
 
reklama
Tyle Kobietki nasrobałyście o tych czopkach glicerynowych, że od samego czytania spędziłam dobre pół godzinki w kibelku:zawstydzona/y: A swoją drogą też musze sie w razie czego zaopatrzyć w nie przed porodem, bo teraz to jest masakra a jak mi przyjdzie załawianie się po porodzi to będzie jakaś masakra, aż mnie ciarki przechodzą jak pomyśle:angry::angry::angry:

dzięki,miło mi że nie uważasz mnie za psychola:-D:-) ha ha ha apropo ostrozności to wcale się nie dziwie w końcu każdy zostawia swoje dane z nadzieją że nie zostana w inny sposób wykorzystane:tak:

kurcze wogóle mi się spać nie chce,mąz już dawno chrapie ...zazdroszczę mu i muszę go pochwalić bo jutro mija tydzień jak nie pali...nawet niezle mu idzie w porównaniu do tego co wyczyniał w pierwszych 3 dniach:baffled: teraz ma nowe uzależnienie- jedzenie:-D ale to dobrze bo straszna chudzina z niego...

Ja też cierpię od kilku dni na bezsenność chodzę normalnie spać kolo 03.00 w nocy już czasem szlag mnie trafia, ale zauważyłam coś bardzo ciekawego.... Odkąd mam problemy z tym snem nakładam sluchawki na uszy i slucham jaiejś spokojnej muzyki i o dziwo mój Maluszek jakiś spokojniutki sie zrobił, zobaczymy czy ta muzyczka będzie na niego działać jak już będzie z nami:-):-)
 
Do góry