reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie!
Wczoraj miałam takiego lenia, ze szkoda gadac. No ale poszłam do tej szkoły rodzenia. Jeszcze chyba 3 spotkania mi zostały do końca:) Siedze jeszcze w betach:) M poszedł za ścianę do mieszkania dziadków im poodkurzac:)
Hehe:) To ja mam tak z myciem zębów:confused::-D Uwielbiam smak pasty do zębów i tak sie rozkoszuje nim przy czyszczeniu, że nie chce mi się z łazienki wychodzic:-D
 
reklama
Co do przytulania z M to już raczej bardzo słabo bo nie moge sie skupic na tym tylko cały czas mysle czy małemu sie nic nie dzieje i wogule jeszcze jakies 3 tyg temu to miałam ochote ale teraz to zeroo:tak::tak:
 
Witam:)
Ja dziś obudziłam się przed 5 rano i do 6.30 nie mogłam spać, ale naszczęście potem zasnęłam.
aneczka ja też zauważyłam że nie mam kłopotów z wypróżnianiem i hemrojdy zniknęły! Ale pewnie po porodzie się znowu pojawią
 
witajcie

ja dzisiaj mam kolędę, musze troszke ogarnąc w domku, tzn poscierac kurze z mebli umyc lazienke i kuchnie, odkurzanie i mycie podłóg mężus wczoraj mi zrobil
strasznie pozno dzisiaj wstalam o 10.15, a powinnam teoretycznie do 9 byc juz po pierwszym sniadanku, ale nie moglam sie zwlec z łóżka,
dzisiaj na obiad robie rosolek i bigos wyjme z zamrazarki :)
ten rosolek to w sumie powinnam juz nastawic zeby sie do 14.30 ugotowal :)
 
kurcze tak często macie te wizyty??:confused: ja z tym rozwarciem 1cm to dalej mam tylko co 3 tygodnie... czyli tak jak od początku ciąży.

jeju już nie mogę się doczekac soboty by ten wózek zobaczyć... a przy okazji pobytu w Katowicach skocze do ikei po szafkę dzidziusiową.... JUPI :-D

No właśnie widzę,że co lekarz to inny:cool: Ja jak było wszystko ok to chodziłam co 3 tygodnie jak zaczęło coś się dziać to co 2tyg.;-)
 
Rozmawiacie o przytulankach:-)
Ja jakbym mogła to napewno by się działo ale niestety mam zakaz od lekarza od 26tc :-( więc korzystajcie dziewczynki jak możecie...bo po porodzie to nie szybko będziemy chciały...
 
reklama
Witajcie!!!
Zaczynam nadrabiać zaległości z wczorajszego popołudnia i dzisiejszego poranka;-);-);-) Wróciłam z wynikami analizy moczu....uff.....wyniki w porządku, bakterie na razie zniknęły:-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry