reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
I co ja mam teraz zrobić?! Zapisałam się do innego na 15stą i zobaczymy... Jeszcze zwolnienie miałam do 10tego, no i jak terminowo miałam mieć wczoraj wizytę, to miał mi wystawić, a dzisiaj położna do mnie, że nie będę miała kontynuacji zwolnienia, przecież mówiłam jej wczoraj o tym głupim zwolnieniu to mi powiedziała że jutro mi doktor wypisze~!!!!!! Jebne zaraz ze złości!!!
 
WItajcie ranne ptaszki:-)
Ja dziś do 8.40 pospałam:szok: Igorek się zajął sam i dał mi pospać, ale w nocy wstawałam bo coś gadał i krzyczał przez sen, dwa razy był na siku o czym nieomieszkał mnie poinformować czyli obudzić:baffled:

Wczoraj wrócił o 16 do domu i od razu weselej sięw domu zrobiło:-D gada jak najęty, ja nie wiem czy to taki wiek czy to na stałe tak ma???

Teraz trza lecieć pod prysznic i na zakupki jakieś bo lodówce światło, tylko co tu wymyśleć na obiad??? chyba jakąś zupkę zrobię.


WIecie co? Mam straszną jazdę na gumę miętową, jak nie zjem gumy to jestem chora i zachowuje się jak uzależniona, ale ostatnio się ubezpieczyłam w dwie torebki gum więc jestem zaspokojona. :-p:-p

Jak byłam z Igorkiem w ciąży to miałam tak tylko na cukierki miętowe, cały czas nosiłam ze sobą woreczek z miętusami, do tej pory nie ruszyłam ani jadnego miętusa.

No i wczoraj wieczorem zastanawiałam się jak będzie wyglądało moje życie w 9 miesiącu, gdy już teraz jestem taka nierychliwa:no:Kiepsko to widzę:no:

Miłego dnia ja Wam życzę!!!
 
mloda_mamusia1 - nie stresuj się. Może ten nowy ci wystawi zwolnienie. A jak nie, to moze zadzwoń bezpośrednio do starego gin. Masz numer?
Młoda mamuśka:) i marela - a ta polędwice to można teraz jeść? Ja miałąm ochotę wczoraj na nią, jak byłam w sklepie, ale pani powiedziała ze ona jest surowa. A chyba surowego mięsa to nie powinnyśmy jeść? :confused:
Rybka - to moze niech mąż z nią zostaje przez jakiś czas. Myslisz ze się przyzwyczai jak zrobicie wyjątek? Ja też sie boje co to będzie jak pójdę do szpitala, bo mały zawsze rano pyta gdzie jest mama, jak sie obudzi
 
Witajcie dziewczynki z rana:-) ja nockę miałam super ani razu kibelka nie zaliczyłam :szok: I kolejny dzień do przodu :-D
Właśnie patinka wizytkę masz dopiero 10lutego z krótką szyjką??? Ja mam co 2tyg kontrolę szyjki...Ja bym oszalała jakbym miała tak długo czekać...2tyg.mi się dłużą a co dopiero miesiąc:-(
Ja już 10 lutego to będę spokojna:-)
 
Witajcie z rana :)
nocka jako tako 3-4 razy kibelek ,bol krzyza i nic ze spania ale co tam czas sie przyzwyczaic .
Pije kawe i powoli trzeba sie zbierac i zalatwiac sprawy co mi juz sen z oczu spedza :( bo widomo nigdy nie jest tak jak chcemy
 
mloda_mamusia1 - nie stresuj się. Może ten nowy ci wystawi zwolnienie. A jak nie, to moze zadzwoń bezpośrednio do starego gin. Masz numer?
Młoda mamuśka:) i marela - a ta polędwice to można teraz jeść? Ja miałąm ochotę wczoraj na nią, jak byłam w sklepie, ale pani powiedziała ze ona jest surowa. A chyba surowego mięsa to nie powinnyśmy jeść? :confused:
Rybka - to moze niech mąż z nią zostaje przez jakiś czas. Myslisz ze się przyzwyczai jak zrobicie wyjątek? Ja też sie boje co to będzie jak pójdę do szpitala, bo mały zawsze rano pyta gdzie jest mama, jak sie obudzi


ona się już przyzwyczaiła:tak::tak::tak: przez ten tydzień jak mnie nie było
ja wiem że jest spragniona mnie mojej obecności ale takie jazdy NIE DZIĘKUJE a jak się młody urodzi to będę biegać między jednym a drugim

co innego jak coś się jej przyśni...ale tak
budzi się oczka jak pięć złotych i co koniec spania
my nie przyzwyczajeni to takich zachowań jesteśmy ona od 6tygodnia życia śpi i zasypia sama:tak::tak::tak:

mój M pojechał dziś w trase do Gdańska i dzwonił że ma na trasie -20 stopni u nas -17 nie źle:szok::szok::szok: Natalka na spacerze 40 minut wytrzymałą i chciała wracać z moją mamą:tak::tak::tak:
 
Witajcie dziewczynki z rana:-) ja nockę miałam super ani razu kibelka nie zaliczyłam :szok: I kolejny dzień do przodu :-D
Właśnie patinka wizytkę masz dopiero 10lutego z krótką szyjką??? Ja mam co 2tyg kontrolę szyjki...Ja bym oszalała jakbym miała tak długo czekać...2tyg.mi się dłużą a co dopiero miesiąc:-(
Ja już 10 lutego to będę spokojna:-)

ja też planowo co 2 tygodnie ale jak coś to na telefon i zawsze się miejsce znajdzie dla nas:tak::tak::tak:
 
reklama
ja jak do tej pory mialam tylko raz sprawdzana szyjke :/ bylo to 21.12 i wtedy bylo ok a zemu teraz ostatnio gin nie popatrzyla nie wiem :/ jak tam czytam co piszecie to stracha wylapuje bo moze powinni czesciej sprawdzac .Niby ona mnie badala reka wewnatrz i po brzuchu imowila ze ok no nic trzea bedzie teraz na wizycie popytac :))
 
Do góry