reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Właśnie oglądałam "Ciąża z zaskoczenia" obie kobiety rodziły 3 dziecko i nie wiedziały, że są w ciąży:szok: Jedna urodziła w wannie, nie wyobrażam sobie jak to jest, że kobieta nie wie o swoim błogosławionym stanie.

Też kiedyś oglądałam i byłam w szoku, bo wszystko rozumiem ale jak można nie czuć ruchów np w 26 tc???:szok:

My po risotto, mąz się zlitował i zabrał Igorka na angielski, także nie muszę się włóczyć, siedzę z wami:-D:-D
 
reklama
Kochane jestem!!
Juz po wizycie..:tak: Dziubasek lezy główką w dół i wszystko jest bardzo dobrze:tak: Dostałam skierowanie na ostatnie badania w ciąży no i czekamy na poród:-) No i będe rodzic SN:tak: Kurka teraz to mam pietra przed porodem...:-)



Super, że wszystko ok u ciebie i dzidzi:-)

Ja mam wizytę o 18 dzisiaj, także zobaczymy, co i jak. Ciekawe czy zrobi mi gin usg..?? Zaczynam mieć trochę stresa:unsure:
 
dziewczyny miałam kiepską noc:-(
mały strasznie kopał, a do tego brzuch mi się ściągał, krzyże bolały, nie mogłam spać

w żadnej pozycji nie mogłam znaleźć miejsca, bo ten brzuch tak dziwnie sie napinał
cały czas czułam też ucisk w dole brzucha
czy to normalne?




Ja już po wizycie. Następna będzie 01.02 . USG miałam takie BARDZO szybciutkie. Także nie nacieszyłam się dziewuchami. Ale wiem, że z nimi jest wszystko ok, że mają około 1500g, a na następnej wizycie lekarz sądzi, że będzie już ponad 2 kg. Wgl. dowiedziałam się, że będę rodziła SN:szok:. Poprostu się załamałam. Jak ja mam dwójkę dzieci rodzic normalnie. Bo dziewczynki są ułożone podłużnie - główkowo. I to już się na 99% nie zmieni i cesarki nie będzie. Podobno poród normalny jest dla dzieci bezpieczniejszy, ale ja się boję jak cholera. :baffled:

kochana dasz radę, moja koleżanka tez rodziła bliźniaki SN, stwierdziła,ze drugiego już w ogóle nie czuła
będę trzymać kciuki:-D

Ale się wkurzyłam:-(

Wyskoczyła mi opryszczka na ustach:szok: Wiecie może czy można coś stosować ? Zovirax czy coś takiego?

miałam dwa razy na początku ciąży
pasta do zębów, plus ja stosuję wysuszanie perfumami - perfumkę na wacik i mocno trzymamy na opryszczce prze dłuzszy czas;-)

do tego kuracja wzmacniająca - ciepła woda z miodem i sokiem z całej cytryny:tak:


Kochane jestem!!
Juz po wizycie..:tak: Dziubasek lezy główką w dół i wszystko jest bardzo dobrze:tak: Dostałam skierowanie na ostatnie badania w ciąży no i czekamy na poród:-) No i będe rodzic SN:tak: Kurka teraz to mam pietra przed porodem...:-)


Cieszę, się, że wszystko w porządku:-D
damy radę urodzić siłami natury:-):tak:;-)



p.s gdzie mag349?
 
Właśnie oglądałam "Ciąża z zaskoczenia" obie kobiety rodziły 3 dziecko i nie wiedziały, że są w ciąży:szok: Jedna urodziła w wannie, nie wyobrażam sobie jak to jest, że kobieta nie wie o swoim błogosławionym stanie.
ja niewiem to chyba jakies patologiczne babki jak mozna nie czuc kopniakow i jak mozna nie zwracac uwagi na to ze sie nie ma okresu 9 miesiecy...:cool::baffled:
 
Agniesiak Swietne ze wszystko ok :) oby tak dalej
A mniezraz costrafi niby ten paproch zrobil mi kompa wziol siano atu dupa co chwile sie wylacza i od nowa wlacza :( czegos do konca nie zainstalowal i teraz mam :(( co za paprochy posrane i oni sie uwazaja za fachowcow informatykow ;/ palant

bedzie przylazilraz jeszcze i ma zrobic pozadnie bo mnie krew zalewa ;(
 
No właśnie . Tak mi się wydaje ,że poprzecznie ale zobaczymy:-)

Agniesiak w takim razie czekamy dzielnie do 22:-)
Czekamy:tak::-D

Super, że wszystko ok u ciebie i dzidzi:-)

Ja mam wizytę o 18 dzisiaj, także zobaczymy, co i jak. Ciekawe czy zrobi mi gin usg..?? Zaczynam mieć trochę stresa:unsure:
Kochana będzie dobrze:tak: Ja zawsze przed wizytą mam stresa:tak:

ja niewiem to chyba jakies patologiczne babki jak mozna nie czuc kopniakow i jak mozna nie zwracac uwagi na to ze sie nie ma okresu 9 miesiecy...:cool::baffled:
Tez się własnie zastanawiam jak można chodzic przez 9 miesięcy i nie czuc ruchów dzidzi i nie zważac na brak @...:eek:
 
ja niewiem to chyba jakies patologiczne babki jak mozna nie czuc kopniakow i jak mozna nie zwracac uwagi na to ze sie nie ma okresu 9 miesiecy...:cool::baffled:

Niektóre to krwawiły, inne miały takie miesiączki nieregularne i raz plamiące raz nie, a kobiety normalne się wydają, jedne z pierwszą ciążą inne już rodziły po dwa razy, ale lekarz wypowiadający powiedział, że każda ciąża jest inna i zdarzają się takie przypadki, ale ja nie mogę sobie tego wyobrazić.


Dzisiaj są dwa odcinki na Discovery Travel & Living, tylko dosyć późno, ale ja mam telewizję N tak więc se nagram o godzinie 23 i 23:30.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry