reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A ja znowu zasnac nie moge,wiec przegladnelam juz stronke ikei,kilka innych sklepow oferujacych artykuly dla dzieci i na koncu wskoczylam poczytac co tam u was z rana.Ale cos cicho,widac ze weekend,kazda dluzej spi.Moze wreszcie zasne bo rano bede nieprzytomna.
Milej soboty zycze:tak:
 
reklama
Hello
Mnie też dziubek obudzić o 7,do ósmej poleżeliśmy, a teraz pora na śniadanie.

Wiecie co?? Wczoraj wieczorem o mało co nie połknełam dowcipnych tabletek, a magnez prawie zaaplikowałam sobie wiecie gdzie...:eek::eek::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Cóż zmęczenie materiału:confused2:

Dzisiaj obiad mam z głowy, mężuś jadąc z turnieju ma jakiegoś kebaba przywieść:-):-)mniam
A poza tym wieczorem wyżera, idziemy na rodzinną imprezkę.
 
Kuknelam na grudniowki i tam juz 12 dzieci na swiecie a tu jeszcze kilka dni do grudnia.

Ciekawe kiedy u nas rozwiaże się worek z dzieciakami i kto zacznie?:-)

hej
wy sie zegnacie a ja sie witam
chciałam tylko napisać ze slub bedziemy mieli 24 kwietnia :tak: bo na luty sie nie dalo sali przeniesc.... i w sumie sie bardzo cieszymy... mam nadzieje ze juz chociaz kropeczka wtedy bedzie w moim brzuszku ;-) dobrej nocy brzuszki papa


To fajnie że macie już ustalone, życzę wszystkieo najlepszego!!
 
Dzień dobry wszystkim:-)

A ja nawet wyspana.

Missiiss gratuluję ustalenia daty i trzymam kciuki.

Ja też mam nadzieje, że co do płci to u nas już nic się nie zmieni, bo mój mąż tak strasznie chce córunię.

Życzę miłego dnia i lecę kreskówki oglądać;-)
 
Ostatnia edycja:
ja dziś zaczęłam dzień od krwotoku z nosa. Nie wiem co się dzieje, może to przez ciśnienie, albo osłabienie organizmu....w każdym bądź razie nie przeszkadza to mojej dzidzi mnie kopać, już nawet ma swoje stałe pory do kopniaków...hmmm jakby treningi miało....Jak będzie chłopczyk to na pewno zapiszę go na Legie hahaha:-D
 
reklama
hej!!

dziekuje dziewczyny, fajnie ze ktos o mnie pamieta jeszcze :happy:

czarnuszka mama przyjela to ze spokojem ale byla z tatem zalatwiac i cos mi tu podejrzanie "smierdzi" ze na luty byl termin ale ona chciala w kwietniu zebym za szybko w ciaze nie zaszla... :confused2: no nic niech jej bezie na 24 wietnia mam wesele a faslolinek oby byl w brzuszku juz w marcu :-)
 
Do góry