reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczynki:-)po dwu-dniowej przerwie:tak:
Czytałam Was wieczorami więc wiem co tam u każdej , ale pisać mi się nie chciało taka byłam zmęczona.

Tyle chiałam Wam naopowiadać, a teraz nie umiem pozbierać myśli :confused2:

Krzywą cukrową dzisiaj zrobiłam ... błeeee:no:
No ale z głowy...

Nie dawno wylała mi pralka i pół mieszkania mi zalało:wściekła/y::wściekła/y: Cała łazienka i pół korytarza po kostki w wodzie...ehhh
 
reklama
Dronka przywolana, melduje sie :-D

no.. chlopaczek sie potwierdzil, mamy piekne zdjecie siusiaka i moszny :-D
ale wkleje jutro, bo mi sie baterie wyczerpaly w aparacie :eek:

Dzidzia sie slicznie ulozyla, wszystko pomierzone, wazy 700 gram :szok:

tylko na sam koniec Pani powiedziala cos, ze niby mam sie nie martwic, ale lepiej kontrolowac.
Powiedziała, ze boczne komory mózgu sa poszerzone (ale nie maja asymetrii). Znaczy, że sa w normie 9mm, ale jej górnej granicy. Powiedziała, zeby nie czytac nic w internecie, zadnych głupot sobie nie wkrecać. Bo jest to norma, ale jej górna granica. Norma jest chyba 10. I to ze sa one powiekszone wcale nic nie musi oznaczać. Mam za okolo miesiac, poltora sie zglosic na ponowne USG.

Pawełek podczas USG grzebał sobie w oku paluszkiem :-D smiesznie to wygladało :-)


komory Mateuszka były powiększone o 11,2mm a teraz mają 11mm czyli są powiększone o 1mm tylko główka się bardzo powiekszyła ale tez jestesmy dobrej mysli
 
Kochane, byłam dziś u dentystki. Zrobiła mi ładnie dwa ząbki :) i jestem zadowolona bo w końcu udało mi się zaliczyć wizytę u dentystki :) chyba z dwa miechy sie wybierałam.. Oczywiście robiła mi ząbki bez znieczulenia, ale tak świetna babka że nawet nie poczułam wiercenia. Kochane, a powiedzcie mi, który mam miesiąc teraz według OM? bo są różne wersje..
 
Ale kochane naskrobałyście :-D
Narobiłyście mi smaka na spaghetti . Ja zawsze jadłam sos ze słoiczka , ale moja mama jeździła ostatnio do Włoch i tam nauczyli ją robić właśnie taki z mięsem mielonym, pychotka. Przepis identyczny jaki podała mirosia, ostatnio mama mi go dyktowała ale jeszcze nie zdążyłam robić.

Dzisiejszy dzień był dla mnie okropny, w pracy usypiałam na stojąco , mimo że całą noc przespałam, siły na nic nie miałam, o wszystkim zapominałam:szok:, nawet jak dzieciaki na lekcjach rozmawiały było mi to normalnie obojętne. Dobrze ,że przy swoim przedmiocie mogę ich postraszyć kartkówka , ale dziś to działo się ze mną coś nienormalnego . Jak wrociłam do domu odrazu połozyłam się spać , ale M zadzwonił na Skype do swojej mamy i nie dałam rady usnąć :-(. A teraz mnie wzieło na pranie, wstyd się przyznać ale zazwyczaj w soboty robię jak się uzbiera, ale chce jutro troche odpoczać wiec odwale robote dzis. A jak na złośc wirówka mi się psuje :wściekła/y:

Mój maluszek też nie cały czas się wierci. Potrafi 3- 6 razy na 2 h. Zazwyczaj wieczorami, Albo kopnie raz i koniec. A jak wołam M żeby zobaczył jak nieraz brzuszek podskoczy to malutki się uspokaja ;) , śmiejemy się że on na niego działa uspokajająco i już widomo kto się będzie od marca zajmował :-D,

A co do ciuszków to kupiłam sobie na alllegro 1 parę w kant, 1- rybaczki i 1 spódnice- wszystko u jednego =1 koszt przesyłki, dzinsy i ze 2 bluzeki
w lumpeksie , a i kamizelkę wełnianą na szelkach ( na targu) - nie wykossztowałam się wielce. Ale jakoś trzeba wyglądać szczególnie w pracy ;-). Czekam na obiecane spodnie od kolezanki (niby 4 pary) , ale z zakupami już koniec bo tylko do świąt i L4 , a no może leginsy jakieś - skoro mówicie że takie wygodne.
A w bluzeczki swoje się mieszcze jeszcze sprzed ciązy :-D, bo na małe piersie nie mogłam narzekać i wcześniej-i powiem Wam szczerze może jestem i jakaś dziwna ale mi to przeszkadza :crazy:.
 
Dziewczyny, wiecie cos moze nt. otwartej szyjki?
Podczas badania lekarka mi powiedziala, ze mam prawdopodobnie otwrta szyjke, ale ona nie moze tego stwierdzic na 100% i wyslala mnie na usg. Ale usg dopiero we wt a ja oczywiscie juz sie zamartwiam.
Jesli szyjke mam rzeczywiscie otwarta to wytrzymam do wt?
 
Dziewczyny, wiecie cos moze nt. otwartej szyjki?
Podczas badania lekarka mi powiedziala, ze mam prawdopodobnie otwrta szyjke, ale ona nie moze tego stwierdzic na 100% i wyslala mnie na usg. Ale usg dopiero we wt a ja oczywiscie juz sie zamartwiam.
Jesli szyjke mam rzeczywiscie otwarta to wytrzymam do wt?

ale jaka jest długa???

ja bym podjechała gdzieś prywatnie z szyjką nic nie wiadomo moja się skróciła do 31mm ale jest twarda i zamknięta
 
No tak, ale zbytnio nie mam gdzie zrobic wczesniej usg, bo na badaniu bylam w szpitalu i stamtad lekarka kazala zapisac sie prv bo tak bedzie szybciej, a pierwszy termin dopiero we wt. Nie mam skurczy ani nic, wiec moze jakos dotrwam ...
 
reklama
Do góry