reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A mnie natchnęło na tartę ze szpinakiem :) znalazłam przepis i zaraz biorę się do roboty :)


mniam, ja uwielbiam szpinak w każdej postaci:-D:-D:-D:-D:-D
a za tartami przepadam:tak::tak::tak:

kochane, coś mnie zaczyna bolec przy sikaniu no i cały krzyź mnie łupie (ale to zapewne od niewysypiania się)

mogę wziąć urosept bez konsultacji z ginem?

póki co zakwaszam się sokami i idę wziąć ciepłą kąpiel a potem do łóżka, przynajmniej do 17.00, bo potem trza sie zbierać na Andrzejki (ofkors, jak się będę źle czuła - nie pójdę - nie jestem jakaś głupia:-D)


a ....
zeżarłam 2 :)szok::szok::szok::szok:) paczki i dzidizol szaleje
 
Dziewczyny ale pyszne rzeczy robicie:) U mnie dziś na obiad zupka pieczarkowa
Ktoś pisał o kłuciach, mnie właśnie ostatnio coś kłuje pochwa, macica, sama nie wiem co
 
co do Urospetu to nei wiem, ale taki na przyklad Zurawit (na drogi moczowe) mozna brac spokojnie :tak::tak::tak: Wydaje m isie ze Urospet chyab tez...

Ja jadlam w szkole klopsiki rybne :-D

Ide na USG - nie moge sie doczekac z jednej strony, ale z drugiej sie troche boje... :eek:
 
dziewczyny zrobilam sos do makaronu z pomidorow, nie ze sloiczka i .. wcale mi to nie smakuje.
Jakies takie kwasne.. :eek:
dodalam przypraw, soli, troszke cukru, ziola. I.. ble :eek:
Dlatego ja nie robię nigdy sosu z samych pomidorów :no:. Mam taki patent:
cebulka + pomidory + tuńczyk + serek topiony (do tego jakieś zioła prowansalskie, sól, pieprz) i wychodzi pyszniutkie, a robi się bardzo szybko :tak:
 
właśnie oglądałam przepisy na ciasta i mam teraz ochotę na coś słodkiego :/

Dziewczyny podzielę się z wami moim pomysłem na ubiór. Wiadomo, że w ciąży ciężko o ciuchy: po 1.są drogie, 2.niezbyt fajne, 3.szybko się w ciąży tyje.
Odkąd jestem w ciąży to kupiłam sobie raptem jedne spodnie ciążowe (za 1zł na allegro:-)) i nie bardzo lubie w nich chodzić, są jakieś niewygodne. Postanowiłam, że już więcej nie kupię spodni.
Odkąd jestem na zwolnieniu, mam dość czasu by chodzić po lumpeksach.
A ubieram się tak:
- kupuję spódnicę taką o rozmiar lub 2 większą, najlepiej z lejącego materiału i...zakładam ją na biust. do tego golfik pod spód, rajstopy grube lub leginsy. Jest elegancko i co najważniejsze wygodnie. Polecam :D
 
Ten tydzień mogę nazwać tylko w jeden sposób - STRES. Jutro będzie jego kumulacja-rozmowa z rodzicami. Jestem strasznie na nich wkur.... a nie chbciałabym zrobić nikomu przykrości. I tak pewnie skończy się na tym, że się rozryczę i będzie po rozmowie :zawstydzona/y:

Tak apropos jedzonka to na obiadek mam ogórkowa i kurczaczka.
 
reklama
Do góry