reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Też słyszałam,że kobieta nie powinna mieć orgazmu w ciąży..i może jest w tym ziarno prawdy bo u mnie po tym ostatnio brzuszek stwardniał na moment.Troszkę mnie to wystraszyło.
 
mi tez płaci zus bo ja już od września na L4 jestem a po 30 dniach płaci ZUS

będzie dobrze póki co się nie mart ważne że na razie kaska leci a potem zawsze jakos się zaradzi:tak:

hmmm ja jestem na zwolnieniu od sierpnia :| a płaci mi firma całe 100%
Tylko zwolnienia mam pisane co miesiąc :szok: nie wiem jak to już jest z tymi zwolnieniami...chciałam od razu na całą ciążę ale gin mi powiedział, że co miesiąc bedzie wypisywać :no:
 
Ja kiedyś mówiłam, że nie lubię szpinaku, a to dlatego, że nawet go nie spróbowałam :-D

A co do zwolnienia nie wiem czy jest coś takiego, że lekarz może wypisać na całą ciążę, wątpię, wszystkie mamy zwolnienia wypisywane na miesiąc, no chyba, że są jakieś wyjątki? :-)
 
A ja mam pytanko odnośnie upławów. Mnie ciągle męczą, moja gin. zapisuje różne kuracje ale efekt średni. Podobno ciąża" sprzyja upławom" , wcześniej bardzo rzadko dopadały mnie jakieś infekcje. Niby nie są one w tej chwili poważne ale martwi mnie, że nie chcą się "odczepić".:-(
Macie tez takie problemy?
 
Juz posprzatane jakos sie wzielam do roboty :) czekam az pranie sie skonczy prac rozwiesze i ide do sklepu DZISIAJ ZAPRASZAM NA LAZANKI :)))
Ale pogoda leje
 
A ja mam pytanko odnośnie upławów. Mnie ciągle męczą, moja gin. zapisuje różne kuracje ale efekt średni. Podobno ciąża" sprzyja upławom" , wcześniej bardzo rzadko dopadały mnie jakieś infekcje. Niby nie są one w tej chwili poważne ale martwi mnie, że nie chcą się "odczepić".:-(
Macie tez takie problemy?

Ja wręcz przeciwnie :tak: Z upławami męczyłam się przez wiele lat, a od kiedy jestem w ciąży mam spokój :tak:
 
reklama
Do góry