reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

Ewestra Twoja TOSIA starsza od moje o jeden dzien:-)moja tydz temu wazyla 4780g.59cm.jutro ide ja zwazyc.u nas we wtorki sa HV .ide zwazyc bo tydz jest tylko nasztucznym mleku.ciekawa jestem ile przytyla.Fajnema sz imie dakl coreczki:tak:moze ma kolki?
 
reklama
Witam wpadłam tylko sie rozejrzeć , chrzciny super ;-) zdjęcia wrzuce pózniej ;-) maly super wogole nie mruknal ;-) cześć gości już odlecialo, teściowie jeszcze są , zwiedzamy, jeździmy itd. Dziś zadzwoniła HV ze chce przyjść na 3-4 months check up, zwazyla kluska waży 7.200 ;) kluska , pogadanka o wprowadzeniu jedzenia i jak ja sie czuje czy mam wsparcie itd.
Zabiegana jestem niesamowicie

Co do paszportów to ja złożyłam o brytyjskie z racji ze mieszkam tu już 7 lat. Pieniążki pobrali więc coś sie dzieje ;-)
 
AUSIA TO jak ty placilas??mi na poczcie odrazu zabrali....czekam 2 tyg ponad i nic,nie odeslai nawet moich dokumentow...troche sie tykam.jajestem 8 lat.niewpisalam nr metryki choc ja mieli wyslalana dlatego sie boje.baba na poczcie kase wziela za sprawdzenie i ciekawa jestem czy w wpisala mi ten nr:baffled:nie wiedzialam ktory czy z czerwonej czy z kopii
 
Ja placilam karta, tj tam w książeczce była taka forma do wypełnienia , pieniążki ściągneli prawie od razu. Ja narazie tez cisza, jak coś przyjdzie dam znać .
Ja dziś do Robin Hooda w odwiedziny ;-) jedziemy z dziadkami zwiedzać Nottingham - pozdrowienia dla Ewsrty ;)
 
ja na chwilke wpadlam :) u nas oki :) troszke zabiegana jestem... kupilismy nowego psiaka - Mia - kurcze mala terorystka jest :-)
DSCF7384.jpgjeszcze pare dni i sie powinnam ogarnac z nia :D
 
Fajna :-) a jak Twoje pieski reagują na małą?? nie są zazdrosne?? ja myślę o piesku ale dopiero jak mały będzie większy... no i nam się podoba wyżeł weimarski

a tak swoją drogą to piękną pogodę mamy ... nawet na spacer nie da się wyjść....
 
reklama
Witam
Piesek uroczy:-)ale jaj to sie jakos nie widze dwojka dzieci i pies:confused2::sorry2:

e tam :) u mnie 2 dzieci 2 psy i jeszcze 4 szczeniaczki teraz ;-)

co do paszportu zadzwonili do mnie i dostalam list ze chca wiecej dokumentow tj dowod ze bylam w kraju od 2007 do 2008 dzis wyslalam papiery .. i dalej czekamy
 
Do góry