reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

Dziewczyny , kwaiteczek Alex dostał paszport brytyjski i co za tym idzie obywatelstwo ;-) dziś przyszedł poczta ;-)
 
reklama
Dziewczyny , kwaiteczek Alex dostał paszport brytyjski i co za tym idzie obywatelstwo ;-) dziś przyszedł poczta ;-)

super :-)ja nadal czekam..4 tyg jutro bedzie............a ile czekalas??zapomnialam........:zawstydzona/y:kurcze ja wyslalam w Piatek i jak sie mowi" piatek zly poczatek":baffled::sorry2:

Angel super.brawo....wyprawka ci sie zwrocila:tak:;-)
 
Wyslalam 3 tyg temu i w zeszły piątek dosylalam dokumenty, mieli dostać w poniedziałek a dziś przyszedł paszport
 
Agusia to fajnie.....kurde a ja czekam juz 4 tyg:dry:mam nadzieje ze nic nie zginelo po drodze,zaplacilam zeby dotarlo:wściekła/y:jutro do nich dzwonie jak nie przyjdzie rano.a dokumenty przyszly ci razem z paszportem????kurde bo jak tak i zaginelo to wszystko mi zginie i co ja wtedy zrobie:wściekła/y:
 
kwiateczek nie panikuj , napewno wszytko jest ok :tak:wysylalas recorded? masz tracking number? jak tak to mozesz sprawdzic przez neta czy dostali przesylke. dokumenty przyszly mi w tym samym dniu ale w innej kopercie .
ja mam problem ze starszym synem , bede musiala mu skladac o obywatelstwo a to juz kosztuje 576f bodajze + pozniej paszport :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pier(***) przepisy az nerw bierze, dziecko urodzone w uk ... ehhh no ale co , wroce z urlopu i bede dzialac :-(
 
Bo Kevin urodził sie w 2006 roku czyli tylko 1.5 roku byłam w uk ... Według procedur zeby dziecku należało sie prawo ziemi matka albo ojciec musi żyć i pracować w uk min 5 lat ... Czyli Kevin sie nie zalapal, jemu należy sie obywatelstwo ale muszę za to zapłacić i złożyć aplikacje w uk boarder Agency . Jak dostanie certyfikat obywatelstwa składajasz paszport tylko z ta aplikacja i nic wiecej nie potrzebują. Ale procedura naturalizacji trwa min 3 miesiące a musiasz wysłać paszport dziecka a my na wakacje jedziemy, więc jak wrócimy będę działać .
Na 10 lecę do banku założyć Alexowi konto - tylko leje i mi sie nie chce ;( jakoś dam radę może sie uda miedzy kroplami lol

Ps a ile ty masz dzieciaczkow ?
 
angel- super wiadomosc :)))))))

kurcze ja alej nic z tym paszportem nie zrobilam.... agusia a kevinowi mozecie zrobic teraz brytyjski?? bo nam zabraklo paru miesiecy do 5 lat tu......
 
Kamika tak ale najpierw muszę mu zrobic obywatelstwo a do tego potrzebują paszport na 3 miesiące jakoś i to kosztuje ponad £500 ;( ale coz trzeba bedzie zrobic , jak wrócę z urlopu wysle ja tu jestem już 7 lat i on sie tu urodził więc mu sie należy
 
reklama
Czy dobrze rozumiem, że skoro nasz mały tu urodzony to za 3 lata bedziemy tez mogli sie starac o paszport brytyjski i obywatelstwo dla niego?
 
Do góry