reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

dwa tygodnie po usg, to niemam pojecia ja mam 4tyg po (24tydz) ale to chyba tylko cisnienie, sluchanie serca itp bo nawet nie jade do szpitala tylko u mojego gp. dopiero w 28 tyg - szpital i badanie krwi i kot wie co jeszcze...
 
reklama
dwa tygodnie po usg, to niemam pojecia ja mam 4tyg po (24tydz) ale to chyba tylko cisnienie, sluchanie serca itp bo nawet nie jade do szpitala tylko u mojego gp. dopiero w 28 tyg - szpital i badanie krwi i kot wie co jeszcze...


........
No i dlatego znowu mam stresa, że coś im się po dwóch miesiącach przypomniało, że jest nie tak :angry:
Już mi sie to wszystko tylko źle kojarzy..

edit

dla świetego spokoju maz obiecal zadzwonic do poloznej i spytac czy wie po co to spotkanie..
 
Ostatnia edycja:
a przed scanem nie opuscilas zadnych badan?? moze poprostu chca zrobic ogolne badanie zeby sprawdzic czy wszystko ok?

najlepiej wlasnie niech twoj M zadzwoni i bedzie wiadomo co i jak
 
Mialam tylko to dodatkowe na wyniki toxo i scan czy plod nie uszkodzony. No ale przylecialam tu i polozna odmowila. Potem 2 mial byc scan. Ehh.. nerwa juz mam.
 
spokojnie przecież w Polsce chodzisz i wiesz że wszystko ok :-) może coś z tym wynikami na toxo im się przypomniało... ale przecież wszystko załatwiłaś a na dodatek jak będziesz na tej wizycie to będziesz po usg w Polsce więc podejdź do tego na spokojnie... a jeszcze jedno mi przychodzi do głowy, w moim liście na usg pisze że nie można tego badania odmówić więc może jak nie byłaś to może wzywają żeby cię uświadomić jakie to ważne ;-)
 
dziewczyny nie wiedzie jak tu jest z dentystą, bo niby mamy za darmo, ale chciałam się dziś zarejestrować tam gdzie mi położna powiedziała... a oni że nie przyjmują na NHS i jak chcę to muszę płacić bo im się limit wyczerpał... no po co takie mówienie że dentysta bezpłatny... ciekawi mnie czy jak bym poszła z bólem to też bym musiała płacić?? nie orientujecie się może czy to tak nie ma że oni mają obowiązek nas przyjąć?? taki mi mówiła babka w pracy, ale nie mogę znaleźć nigdzie o tym informacji....
 
abed w ksiazeczce co dostalam na poczatku ciazy ze szpitala, mam , ze to usg nie jest obowiazkowe :confused: eee tam znimi wszystkimi.
Fakt faktem bede juz po usg tutaj i JAk bedzie wszystko ok, to napewno bede spokojniejsza.. Ale serio, serio nie wiem po co z tym lekarzem mam sie widzec.. moze jutro maz sie czegos od midwife dowie..

Co do dentysty musze wyslac to zakichane zaswiadczenie po powrocie tez..
Mim owila, ze mam sobie wybrac jakiegos i sie tam zapisac z tym 'certyfikatem' jak mi przysla..
Moze spróbuj u innego?
 
wiecie ale ja uważam dlaczego mam iść do inego gorszego może... chcę iść tam bo mój maż tam był i znajomi i sobie chwalą... mam to gdzieś pójdę i zapłacę... tylko wkurza mnie że mówią że bezpłatne a jak dojdzie co do czego to nic z tego...
 
reklama
Witam Was serdecznie czy moze ktoras z Was uzywala kremow na alergie i zna jakis dobry, bo mi lekarz przepisal Betnowate i uzywalam go troche ale teraz juz sie boje ??? Prosze o pomoc.
 
Do góry