reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie

reklama
bo tutaj nie robia tego badania , tylko krew i jak jako cos jest nie tak to wtedy glukoza,Bo ja jade teraz do pl i moja ginekolog mi zlecila to badanie tylko zapomnialam czy 50 czy 70? i robie toksoplazme raz jeszcze bo tutaj nie chcieli mi jej zrobic.
 
Ehh powiem Ci, że gdyby nie tak okrutna tęsknota za mężem..nie wróciłabym do UK na poród..
Czuje się tu bezpieczniej.. A teraz znowu mam spotkanie z tą lekarką i już nerw o co znowu chodzi.. Zaczełam juz sie obawiac tych wynikow z tarczycy co robilam na poczatku czy tez dobrze podali, odczytali, nie pomylili.. Za bardzo mi to z tą toxo wjechało na psychę i teraz nie mam dobrych odczuc na sama mysl o powrocie pod ich "skrzydła"..
 
angel glowa do gory bedzie dorze, mialam tu wypadek juz pisalam o tym i bylam zalamana, bo nawet zdjecia kregosłupa nie chcieli zroic twierdzac ze ruszam palcami u nogi.Lezac w szpiatlu musialam prosic o basen bo nie bylam wstanie wstac.Co do ciazy to toxo nie chicieli mi zrobic , chociaz mam kota- prosze kuwete czysci w rekawiczkach .Teraz mam problem z cisnieniem to grzecznie czekam na ten holter- mialam miec za 2 tyg ale w tym czasie bede w pl wiec 5 grudnia bede go miec.
 
ojej patrze teraz , że dzień róznicy mamy :))
Ah nic innego nie pozostało jak być dobrej myśli. Mam nadzieje, ze wylece z tąd ze świadomością iż wszystko jest ok i jak coś im znowu nie bedzie tam sie zgadzało to z wiekszym spokojem do tego podejde..
To na ile lecicie do PL? ;-)
 
reklama
Dziewczyny pytanko mam , macie zamiar robic na wlasna reke jakies dodatkowe usg np po 30 tygodniu?Bo z tego co sie orjetuje to tutaj tylko w 12 i 20 tygodniu robia.Patrzylam ostatnio z ciekawosci na 4 d i cena mnie zabila 180 f w tym 15 minutowe nagranie ,ok 50zdjec na cdrom, kilka wydrukow i jedna w wiekszym formacie.
 
Do góry