reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Wogole nie mam powiadomin z tej grupy niewiem czemu.. bardzo mi przykro dużo przytulasow I trzymam kciuki żeby się udało następnym razem trzymaj się 😘😔
 
Nie mam dobrych wieści, akcja serca się zatrzymała, zarodek zatrzymał się na 4mm. Jadę właśnie do szpitala, pewnie spędzę tam noc, dziś podadzą tabletki, jutro kontrolne usg i zobaczymy czy zabieg będzie potrzebny.

Dziękuje Wam za całe wsparcie ❤️
Mocno trzymam kciuki za Was, za pozytywne rozwiązanie i mam nadzieje, że niedługo i mi będzie dane ❤️

Będę tu do Was zaglądać ☺️
Ogromnie współczuję. :-(
Wiem jaka to okropna wiadomość.
Życzę Ci dużo spokoju i tyle czasu ile potrzeba byś z nadzieją w sercu spróbowała ponownie.

3maj się!
 
Dziewczyny Pomocy !!!
Jestem w 7/8 tyg ciazy.
Dziś od samego rana zaczęłam plamić. Od czego to może być? Jestem przerażona. Pomocy.
20230827_143724.jpg
 
reklama
To może być nidomoga lutealna dlatego koniecznie jutro badanie progesteronu i wizyta u lekarza, lub SOR jeżeli plamienie zamieni się z krwawienie.
 
Do góry