reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziewczyny a czy wy też tak macie? Chodzi o objawy. Praktycznie żadnych. Jeden dzień miałam mdłości i wszystko mnie bolało. Ale to z 4 tyg temu. I wtedy czułam się jak na grype. Teraz nic mi nie jest. Wszędzie czytam że piersi powinny się zrobić nabrzmiałe, jakie żyłki
A u mnie praktycznie nic... Brodawki raz większe, raz mniejsze. Strasznie się denerwuje. Wizytę mam w piątek
U mnie teraz trochę przeszły mdłości, ale podobno w 10 tygodniu mają prawo się wyciszac, albo organizm się przyzwyczaił... nie wiem. Też świruje, czekam niecierpliwie na wizytę 30/08. Wczoraj miałam normalnie brzuch już widoczny, dzisiaj już nie, pewnie wzdęcia. No i walczę w pracy o wycofanie wypowiedzenia, zaszłam po złożeniu i czekam na decyzję zarządu, także trzymajcie kciuki, w czwartek się dowiem! 😬
 
reklama
U mnie teraz trochę przeszły mdłości, ale podobno w 10 tygodniu mają prawo się wyciszac, albo organizm się przyzwyczaił... nie wiem. Też świruje, czekam niecierpliwie na wizytę 30/08. Wczoraj miałam normalnie brzuch już widoczny, dzisiaj już nie, pewnie wzdęcia. No i walczę w pracy o wycofanie wypowiedzenia, zaszłam po złożeniu i czekam na decyzję zarządu, także trzymajcie kciuki, w czwartek się dowiem! 😬
Który tydzień u Ciebie ? Ja odliczam też do piatku. Nie miałam praktycznie żadnych objawów. A jak udało mi się zajść w grudniu 2021 to objawy były. Jak ustały to się zaczęło plamienie i poroniłam... Teraz plamien brak. Nic się nie dzieje. Kochana trzymam kciuki za powodzenie ! Z pracą również! Daj koniecznie znać
 
Ja dziś wizyta w końcu, 3 tygodnie czekania to bardzo długo. Człowiek taki niepewny co i jak. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Cały sierpień praktycznie przeleżałam bo wymioty niedawaly za wygraną. Mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na dzidziusia. Bo trochę się obawiam że za mało jem. Tzn może jem ale większość laduje w WC.
 
Ja dziś wizyta w końcu, 3 tygodnie czekania to bardzo długo. Człowiek taki niepewny co i jak. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Cały sierpień praktycznie przeleżałam bo wymioty niedawaly za wygraną. Mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na dzidziusia. Bo trochę się obawiam że za mało jem. Tzn może jem ale większość laduje w WC.
Czekam na dobre wieści. Chyba każda z nas się denerwuje i żyje od wizyty do wizyty
 
Który tydzień u Ciebie ? Ja odliczam też do piatku. Nie miałam praktycznie żadnych objawów. A jak udało mi się zajść w grudniu 2021 to objawy były. Jak ustały to się zaczęło plamienie i poroniłam... Teraz plamien brak. Nic się nie dzieje. Kochana trzymam kciuki za powodzenie ! Z pracą również! Daj koniecznie znać
U mnie dzisiaj 9+3. Jestem obstawiona progesteronem i heparyną, ze względu na naszą 8letnią, trudną historię walki o dziecko. Dziękuję pięknie! Już chciałabym być po prenatalnych i na zwolnieniu i mieć ten luz psychiczny.. :)
 
Ja dziś wizyta w końcu, 3 tygodnie czekania to bardzo długo. Człowiek taki niepewny co i jak. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Cały sierpień praktycznie przeleżałam bo wymioty niedawaly za wygraną. Mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na dzidziusia. Bo trochę się obawiam że za mało jem. Tzn może jem ale większość laduje w WC.
Będzie na pewno dobrze , ja też dużo wymiotowalam nawet w nocy+ że wody w ogóle pić nie mogłam , nie ma co się martwić na zapas 🤷 🙂
 
U mnie dzisiaj 9+3. Jestem obstawiona progesteronem i heparyną, ze względu na naszą 8letnią, trudną historię walki o dziecko. Dziękuję pięknie! Już chciałabym być po prenatalnych i na zwolnieniu i mieć ten luz psychiczny.. :)
Ja też mam progesteron i heparynę. Ja jeśli będzie ok to od września idę na zwolnienie.
 
reklama
Hej ja czekam na usg będę wtedy około 11+4 ale zastanawiam się na kiedy się zapisać na prenatalne. Chciala bym w 13 tygodniu iść. 31.08 sprawdzimy czy termin ten co mi ostnio pani ginekolog mi podała będzie taki sam czyli przesunął się na 17.03 a miałam mieć termin na 08.03
 
Do góry