reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Mnie dzisiaj w nocy obudził ból brzucha i strasznie spanikowałam :( Jutro mam jechać na festwial 3dniowy, bardzo intensywny, spanie w namiotach, zaczęłam rozkminiać czy to dobry pomysł, ale wiem też, że przez kolejne 2 lata takie wydarzenia będą mnie omijać. Eh, gdyby nie te mdłości ciągle to pewnie bym się nie zastanawiała, a tak to nie wiem jak wytrzymam te zapachy i dźwięki.
 
Mnie dzisiaj w nocy obudził ból brzucha i strasznie spanikowałam :( Jutro mam jechać na festwial 3dniowy, bardzo intensywny, spanie w namiotach, zaczęłam rozkminiać czy to dobry pomysł, ale wiem też, że przez kolejne 2 lata takie wydarzenia będą mnie omijać. Eh, gdyby nie te mdłości ciągle to pewnie bym się nie zastanawiała, a tak to nie wiem jak wytrzymam te zapachy i dźwięki.
Ja o dziwo przed wyjazdem na wakacje czułam się strasznie. Mdliło mnie cały dzień, były wymioty, a do auta bałam się wsiadać bo tam to już wgl porażka... Także byłam pewna, że wakacje będą przegrane. Na drogę na lotnisko i lot, spakowałam sobie torebki do wymiotów. Ale! Czułam się naprawdę dobrze! Dawałam radę zwiedzać całe dnie bez większych trudności.. magicznie odpuściło na ten czas...
 
Ja o dziwo przed wyjazdem na wakacje czułam się strasznie. Mdliło mnie cały dzień, były wymioty, a do auta bałam się wsiadać bo tam to już wgl porażka... Także byłam pewna, że wakacje będą przegrane. Na drogę na lotnisko i lot, spakowałam sobie torebki do wymiotów. Ale! Czułam się naprawdę dobrze! Dawałam radę zwiedzać całe dnie bez większych trudności.. magicznie odpuściło na ten czas...
Uff, to mam nadzieję, że tak będzie. 5 i 6 tydzień spędziłam za granicą, dużo trekingów, długie dnie, krótkie noce bo z liczną ekipą, dałam radę ale odsypiałam przez tydzień ten wyjazd 😀 O ciąży dowiedziałam się w dniu wyjazdu.
 
Witam się nieśmiało :) jestem z Wami praktycznie od początku powstania grupy :) chciałam się odezwać po prenatalnych ale widzę ze grupa będzie się zamykać wcześniej niż moje badania.. jestem po dwóch poronieniach, pierwsze w 6 tyg, drugie ciąża pozamaciczna, trzecia ciąża wzorowa i mam syna i teraz czwarta.. od początku tej ciąży miałam plamienia wiec nie jestem przekonana czy się utrzyma ale póki co 9+2 a plamienia ustały tydzień temu. Wizytę kontrolna mam 24.08 :)
witam zycze spokojnej ciazy 🙂
Hej,
a u mnie dzisiaj po raz pierwszy (8+4) rano podczas podcierania zauważyłam jasnobrązowy śluz :( takie plamienie może 2cm, teraz póki co nie mam nic. Piersi bolą przeważnie wieczorem... boję się jak cholera :( jestem po jednym poronieniu zatrzymanym ale wtedy nie miałam żadnych plamień :( czy któraś z Was tak miała i było ok?
Od razu napisałam do mojego lekarza ale zapomniałam, że od pon jest na urlopie.
Jak zauważę więcej to jadę od razu na IP.
Nie wiem czy to może być spowodowane tym że wczoraj trochę się ponaciągałam wieczorem ok 22 (podlewałam kwiaty wiszące zamiast wziąć sobie drabinkę to na palcach stałam z butelką 2l)?
ja mialam plamienie w 8+2, a nawet odrobinke zywej krwi sie pojawilo, na usg okazalo sie ze jest maly krwiaczek, od tamtej pory cisza wiec mam nadzieje ze juz go nie ma 🙂
Ja miałam długo utrzymujące się plamienia. Na USG wyszło, że krwiak. Dostałam prostregon i kazali się oszczędzać i po 2óch tygodniach krwiak się wchłonął.

Dziewczyny pytanie odnośnie PAPPA. Mieszkam za granicą i tutaj jest ono robione w 10 tygodniu ciąży. Robiłam je wczoraj i już mam wynik. Wynik jest w innej jednostce niż MoM. Sama próbuję przeliczać na MoM, ale nie wiem czy dobrze to robię plus ogólnie czytam że na podstawie tylko tego nic nie można stwierdzić, dopiero łącznie z USG. Orientujecie się czy tak naprawdę jest? USG mam dopiero 22 sierpnia.
nie przeliczaj sama na mom, pappa plus usg plus wywiad dopiero da wiarygodne wyniki 😊
 
reklama
Ja juz po. Serducho mi puscil do posłuchania na moment, 170 uderzen! Dzisiaj 1,94cm, 2 dni mlodsza niz z OM. Bedzie mi robil prenatalne w luxmedzie, bo.ma wszystkie certyfikaty, kazal zrobic pappe i ze mi wszystko zrobi na wizycie. A drugie prenatalne bede miala na nfz 🙈 bedzie dzidzius przebadany. Ale zdziwil.mnie jak powiedziałam o.tej infekcji... bo on stwierdzil ze nie leczy w 1 trym. Poczekam az zadzwoni polozna ze tamten wynik nieprawidlowy i pewnie lekarz da recepte. Ale zostane juz u tego ukrainca🙈 mega mily, delikatny i widac ze usg robi swietnie..wszystko opowiada
piekny bobasek 😍
Hej, przepraszam że tak z doskoku, ale dużo się u mnie dzieje. Wczoraj byłam na wizycie - 7+4, 13mm bejbika z serduszkiem 🥰 gin powiedziała że trzeba przyjrzeć się jeszcze jajnikowi za 2tyg, niby coś tam widzi ale sama nie wie co... Na 13.09 mam umówione prenatalne.
Piszecie że zanikają Wam objawy - mam to samo, oprócz chęci spania niespecjalnie czuje inne objawy...;)
Mam jeszcze pytanie czy Wy i Wasi partnerzy chcecie znać płeć przed urodzeniem? Ja bardzo chce, ale mój mówi że chciałby niespodziankę do dnia porodu... Jak to u Was wygląda?
chcemy znac plec 🙂 tyle ze jak sie dowiem to nikomu nie powiem 😂 tzn przekaze im informacje w jakis fajny sposob, tylko jeszcze nie wiem jaki. Myslalam o racach ale to chyba zly pomysl, moze zamowie balony w pudelku i dzieci otworza 🙂 caly czas sie zastanawiam
 
Do góry