reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Ja tak mam non stop :| Już z 4x byłam kontrolować u lekarza plus raz na IP. Nie wiadomo skąd i jak, ale póki ci wszystko OK. (Przynajmniej było tydzień temu ;) ) Także Kochana nie mart się na zapas... Nie zawsze to oznacza coś złego. Ważne, że jesteś pod okiem specjalistów!
Niestety z taką wydzieliną mam złe doświdczenia :( ale ok, postem się do jutra wytrzymać. Zostaje dalej w szpitalu, jutro badanie i usg
Ja tak miałam przy okazji poprzedniego krwawienia, ok 2 dni takiego brudzenia a później plamienie w kolorze kawy z mlekiem😬 Ja się Wam pochwale ze jak zaraz usg wyjdzie okej to idę do domu😍
U mnie więcej samej wydzieliny niż koloru...
Super, dawaj znaka po usg:)
Ja zostaję nadal...
 
reklama
reklama
Ja też czuje jakbym miała dostać okres już od tygodnia ponad. Jakby mi się coś tam rozciągało wiec wydaje mi się ze to macica. Waga mi stoi ale brzuch jest większy…
 
Do góry