reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny ja prawdopodobnie do kwietniowych jeśli wyjdzie wszystko dobrze ale zaczynam soe martwić i moje pytanie czy któraś tez miała bladsZe kreski przez 3 dni robienia testów i było w porządku ? Pierwsza ciąża poroniona , teraz synek 11 miesięcy , i drugi cykl stran i tak pragniemy drugiego dziecka ale zaczynam soe martwić…wrzucam dwa testy ale zrobiłam z 7 w przeciągu 2-3 dni i podobne może delikatniej wyraźne ale nie intensywnie … a dziś mam termin miesiączki
Miałam tylko blade nawet po spodziewanej miesiączce a ciąża jest. Trzeba to rozpatrywać zero-jedynkowo - jest druga kreska - jest ciąża. :)
 
Cudnie :) a ci ci powiedział że skąd się wziął? Też mam krwiaka tylko z tego stresu na wizycie nie zapytalm o szczegóły...
mowil ze podczas zagniezdzania dziecko wchodzi w sciane macicy i wtedy najczesciej dochodzi do pekniecia jakiegos naczynka itp pozniej ta krew scieka i powstaje krwiak. Podobno duzo osob tak ma, choc ja osobiscie krwiaka mam pierwszy raz.
 
To nie kwestia szklanki wody przed tylko ok 1-1,5 litra dzień przed :) jestem honorywym krwiodawcą więc mogę potwierdzić, że to serio pomaga.
Ja piję na stałe od kilku lat 2,5-3 litry wody dziennie i nic to nie pomaga na pobieranie 😅 Panie w labo żartowały już nawet, że ta woda to chyba przelatuje przeze mnie jakimiś innymi kanałami, ale żyły omija 😅
Podziwiam, że jesteś honorowym krwiodawcą! 😍 Uważam, że to piękna inicjatywa. Gdybym tylko nie bała się tak igieł.. A mam grupę krwi 0, więc każdy mógłby z niej skorzystać.
Z ciekawości - jak długo trwa oddawanie krwi? Boli bardziej niż zwykle pobieranie krwi? Możesz coś więcej napisać o tym? 🙂
 
reklama
Dziewczyny czy wam tez tak puchną palce? Musiałam rozstać się już z ukochanym pierścionkiem, bo nie znam dnia ani godziny kiedy bym go nie zdjęła 😢
 
Do góry