reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

To z ciekawości jakie robicie badania że aż tyle pieniędzy wam wychodzi za nie? Ja jak sprawdzałam na stronie alab to max 350zl wyliczyłam 😧
ja mialam te 16 badan, plus przez to ze wyszla mi cytomegalia musialam zrobic ta awidnosc wiec dodatkowo jeszcze 110 zl
 

Załączniki

  • e36ba089-49a9-42cb-8fdf-7728efae2727.jpeg
    e36ba089-49a9-42cb-8fdf-7728efae2727.jpeg
    30,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Chodzicie na wizyty z partnerami? Zawsze chodziłam z mężem. Na WSZYSTKIE wizyty. A u pani na nfz nie widziałam nigdy żadnego mężczyzny mimo że specjalizuje się w prowadzeniu ciąży. Zasugerowałam mężowi że może tym razem pójdę sama to się oburzył
moj bardzo nie lubi, ostatnio czekal pod gabinetem, moze na prenatalne uda mi sie go wyciagnac ale tez nie chce go zmuszac 🙂
 
Ja mam najwyższy pakiet w medicover ale nie prowadzę tam ciąży. We Wrocławiu nie maja nikogo konkretnego , chodzę prywatnie a tam tylko będę prosiła internistę bądź ginekologa na teleporadzie o zlecenie badań :)
 
Ja właśnie sprawdzam na swoim pzu i niestety ale mam tylko 15% zniżki na wszystkie badania🥲 dobre i to. Zależy to pewnie od pakietu jaki się posiada
pewnie tak, ja pzu nie mam wiec sie nie znam 🙂 kazda znizka sie liczy, a przy duzej sumie to juz wychodzi nie taka mala kwota 🙂 O tyle dobrze ze te badania sie robi tylko raz i te pierwsze sa najdrozsze, pozniej z tych drozszych to jeszcze prenatalne i powinno juz pozniej byc lzej 🙂
 
Ja sprawdziłam sobie Medicover i wszystkie te badania mam bezpłatne w pakiecie ✊🏻 Skierowanie musi być wystawione przez lekarza w Medicover, więc to jedyna różnica (z PZU).
 
Ja mam najwyższy pakiet w medicover ale nie prowadzę tam ciąży. We Wrocławiu nie maja nikogo konkretnego , chodzę prywatnie a tam tylko będę prosiła internistę bądź ginekologa na teleporadzie o zlecenie badań :)
Ja mam ten najwyższy (tylko bez stomatologii) i w sumie fajny jest. Widzę, że wszystko jest w pakiecie. Nawet można w każdym miesiącu ciąży zrobić sobie USG ciąży na życzenie (bez skierowania od lekarza) ✊🏻
 
reklama
Chodzicie na wizyty z partnerami? Zawsze chodziłam z mężem. Na WSZYSTKIE wizyty. A u pani na nfz nie widziałam nigdy żadnego mężczyzny mimo że specjalizuje się w prowadzeniu ciąży. Zasugerowałam mężowi że może tym razem pójdę sama to się oburzył
Ja chodziłam prywatnie i w trakcie pandemii, więc narzeczony nie mógł być ze mną na żadnym badaniu... Ale na prenatalnych w innym miejscu to wręcz go zapraszali ze mną już przy rejestracji telefonicznej
 
Do góry