reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Poleciałam dziś powtórzyć wyniki z proga i dziś jest 18.14 więc troszkę się uspokoiłam, jeszcze mnie podkusiło zrobić bete i jest 67 722. 3 lipca było 2553, więc przyrost na poziomie ok 56% ale na tym etapie nie sugeruje się już chyba tym wynikiem bo rosnie wolniej. Chciałam sprawdzić czy rosnie ta beta i na jakim jest etapie🙈 niestety robilam w innym labo bo miałam bliżej a z bobasem czasem droga bywa trudna.... chyba zostało czekać do czwartku 😱
 
reklama
A ile z was już teraz wie, że będzie miało CC? Dajcie 💗
U mnie poród skończył się nagłym cesarskim cięciem ratującym życie. Nie mam zamiaru próbować drugi raz 😬
Ja miałam planowana cesarkę we wrześniu ubiegłego roku....chciałabym naturalnie ale chyba z racji tego, że krótki odstęp będą chcieli zrobić znów CC i tego się boję...
Jestem już po wizycie. Niestety dzisiaj od rana zaczęłam obficie krwawić i byłam pewna, że już nic z tego nie będzie. Na szczęście lekarz zrobił usg i okazało się, że to krwiak i że póki co ciąża rozwija się prawidłowo. Za tydzień wizyta kontrolna, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🥺

Ja też 28 lat i 5 dziecko 🥰
O wow! Ale spora gromadka super❤️ w jakim wieku są dzieciaki? I jak sobie radzisz? 😊
Jestem już po wizycie. Zarodek 6 mm, wg usg 6+2 i widać serduszko. Następna wizyta za dwa tygodnie
No i pięknie! Super wieści gratulacje! ❤️🥰
 
Poleciałam dziś powtórzyć wyniki z proga i dziś jest 18.14 więc troszkę się uspokoiłam, jeszcze mnie podkusiło zrobić bete i jest 67 722. 3 lipca było 2553, więc przyrost na poziomie ok 56% ale na tym etapie nie sugeruje się już chyba tym wynikiem bo rosnie wolniej. Chciałam sprawdzić czy rosnie ta beta i na jakim jest etapie🙈 niestety robilam w innym labo bo miałam bliżej a z bobasem czasem droga bywa trudna.... chyba zostało czekać do czwartku 😱
Najważniejsze, że pozbyłaś się wątpliwości 🙂 A jak ten progesteron? Już go przyjmujesz? Jaki w końcu dostałaś?
 
Wczoraj wzięłam jedną tabletkę po konsultacji z lekarzem, przepisał mi progesteron besins 200mg. Nie brałam tego nigdy wcześniej jakoś zawsze na dupku jechałam🤷‍♀️
 
A czy któraś z was nie ma objawów prawie wcale? Mnie ani nie mdli, ani nie bolą mnie piersi. No może w ciągu dnia ze dwa razy tak się słabiej poczuję i chętniej bym poszła na popołudniową drzemkę. Ale w pierwszej ciąży to w ogóle piersi dotknąć nie mogłam. A teraz nic.
Co prawda miesiąc temu dopiero skończyłam karmić synka, może to dlatego jakoś inaczej te hormony działają. Bo beta rośnie, prog też okej.
Na wizycie jeszcze nie byłam, dziś będę się umawiać.
Aktualnie 5+3
Ja nie mam żadnych objawów 🤷 ani wymiotów, ani nudności, ani nic. Cycki raz są bolesne a raz są flaki 🙈 mam nadzieję,że to nic złego... USG w piątek. Kompletnie się nie czuje jakbym była w ciąży... Do tego doszły mi problemy ze snem... Ziewam przeokrutnie a jak się położę to nie mogę usnąć ..
 
Witam wszystkie nowe koleżanki życzę spokojnych 9 miesięcy.
Gratulacje wszystkim po wizytach kontrolnych. Coraz więcej serduszek w naszym marcowym gronie.
Nie odzywam się bo ostatnio tragicznie się czuje. Jednak staram się być na bieżąco.
W następnym tygodniu jedziemy na wyczekiwane wakacje ale szczerze to najchętniej zostałabym w domu w łóżku.

Wizyta w piątek a dziś byłam na badaniach i ... Mam ciut wyższy cukier. Może to moja wina bo rano wypiłam herbatę (ale bez cukru) i wczoraj pół.ka do 23.30 z łyżeczką cukru . Albo będę miała ciekawe miesiące.
 
Poleciałam dziś powtórzyć wyniki z proga i dziś jest 18.14 więc troszkę się uspokoiłam, jeszcze mnie podkusiło zrobić bete i jest 67 722. 3 lipca było 2553, więc przyrost na poziomie ok 56% ale na tym etapie nie sugeruje się już chyba tym wynikiem bo rosnie wolniej. Chciałam sprawdzić czy rosnie ta beta i na jakim jest etapie🙈 niestety robilam w innym labo bo miałam bliżej a z bobasem czasem droga bywa trudna.... chyba zostało czekać do czwartku 😱
Piękna beta! A który to tydzień i dzień?
 
Ja miałam planowana cesarkę we wrześniu ubiegłego roku....chciałabym naturalnie ale chyba z racji tego, że krótki odstęp będą chcieli zrobić znów CC i tego się boję...



O wow! Ale spora gromadka super❤️ w jakim wieku są dzieciaki? I jak sobie radzisz? 😊

No i pięknie! Super wieści gratulacje! ❤️🥰
Igor 10 lat, Grześ 9 lat ,Antoni 5 lat i Łucja rok i 7 miesięcy
 
reklama
Do góry