reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Kurde dziewczyny,to nie wiem czy ja coś źle liczę czy jak 🤔 bo jak patrzeć na owulację to niby jestem 4+5 a betę w poniedziałek miałam 1552 jakoś, no to wynik odpowiadal wtedy 5 tygodniowi. Już głupieje chyba przed ta wizyta 🤷 albo już mi wszystko się miesza. Tak dużo analizuje, że już nic nie wiem 😂
 
reklama
A ja dziś mam takie jakieś myśli (mam nadzieję,że głupie) ,,że ciąża się nie rozwija i takie tam :/ do tego dziś wszystko mnie wkurza... Mąż, moja mama... jeszcze idę dziś na noc do pracy... Jakieś burzę krążą w powietrzu...ehhh dziś taki kiepski dzień u mnie :/ jestem mega rozdrażniona
 
Dziewczyny, głupie pytanie. Czy któraś z Was ma ostatnimi czasy wilczy apetyt? Ja od wczoraj wciąż chodzę głodna… od kilku miesięcy jestem na diecie pudełkowej i zawsze mi to wystarczało, nawet nie wszystko dojadałam a dziś i wczoraj wyjadam wszystko do cna i dopada mnie chwilami taki głód jakbym nie jadła cały dzień 🙈😂 ba! Jakbym nie jadła ty-dzień😆

Mam nadzieje, ze to minie🙈
Ja tak mam, ostatnim razem też tak miałam. A jak coś już zjem to mi dosłownie siada na żołądku. Albo takie napady, że np. w tym momencie muszę zjeść coś kwaśnego i muszę bo umrę 😂
 
Kurde dziewczyny,to nie wiem czy ja coś źle liczę czy jak 🤔 bo jak patrzeć na owulację to niby jestem 4+5 a betę w poniedziałek miałam 1552 jakoś, no to wynik odpowiadal wtedy 5 tygodniowi. Już głupieje chyba przed ta wizyta 🤷 albo już mi wszystko się miesza. Tak dużo analizuje, że już nic nie wiem 😂
Większa beta może świadczyć o ciąży bliźniaczej 🤣
 
Kurde dziewczyny,to nie wiem czy ja coś źle liczę czy jak 🤔 bo jak patrzeć na owulację to niby jestem 4+5 a betę w poniedziałek miałam 1552 jakoś, no to wynik odpowiadal wtedy 5 tygodniowi. Już głupieje chyba przed ta wizyta 🤷 albo już mi wszystko się miesza. Tak dużo analizuje, że już nic nie wiem 😂
Nie ma co patrzeć na te ich widełki z laboratorium, u kogoś ta beta będzie mieć większe przyrosty, u kogoś troszkę mniejsze i nie ma to większego znaczenia o ile są w normie. 🤷🏼‍♀️ Ewentualnie jutro gin skoryguje ci wiek ciąży na podstawie usg, ale raczej wiesz kiedy miałaś owulkę 😁
 
Nie ma co patrzeć na te ich widełki z laboratorium, u kogoś ta beta będzie mieć większe przyrosty, u kogoś troszkę mniejsze i nie ma to większego znaczenia o ile są w normie. 🤷🏼‍♀️ Ewentualnie jutro gin skoryguje ci wiek ciąży na podstawie usg, ale raczej wiesz kiedy miałaś owulkę 😁
Racja, no robiłam owulaki więc by mnie chyba nie oszukały aż tak, chociaż z temperatury bym powiedziała że była dwa dni wcześniej 😄 no świruje już przed jutrem 🤦
 
reklama
A ja dziś mam takie jakieś myśli (mam nadzieję,że głupie) ,,że ciąża się nie rozwija i takie tam :/ do tego dziś wszystko mnie wkurza... Mąż, moja mama... jeszcze idę dziś na noc do pracy... Jakieś burzę krążą w powietrzu...ehhh dziś taki kiepski dzień u mnie :/ jestem mega rozdrażniona
Odpędzam te złe myśli 😐

Fly Bug GIF by RTL 4
 
Do góry