reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, głupie pytanie. Czy któraś z Was ma ostatnimi czasy wilczy apetyt? Ja od wczoraj wciąż chodzę głodna… od kilku miesięcy jestem na diecie pudełkowej i zawsze mi to wystarczało, nawet nie wszystko dojadałam a dziś i wczoraj wyjadam wszystko do cna i dopada mnie chwilami taki głód jakbym nie jadła cały dzień 🙈😂 ba! Jakbym nie jadła ty-dzień😆

Mam nadzieje, ze to minie🙈
 
Hej dziewczyny:) nie wytrzymałam, bo jeszcze trochę czasu do wizyty. Pierwszy raz robię betę, w poprzedniej ciąży odrazu byłam u ginekologa więc nie było potrzeby. Czy taki wynik nie jest za niski w 5+2?
 

Załączniki

  • Screenshot_20230705-173824.png
    Screenshot_20230705-173824.png
    46,6 KB · Wyświetleń: 95
Hej dziewczyny:) nie wytrzymałam, bo jeszcze trochę czasu do wizyty. Pierwszy raz robię betę, w poprzedniej ciąży odrazu byłam u ginekologa więc nie było potrzeby. Czy taki wynik nie jest za niski w 5+2?
Hej nie jest za niski do końca 5 tyg powinnaś mieć jakoś 7340 a jesteś dopiero 5+2 więc spokojnie ładna beta 😊
 
Hej dziewczyny:) nie wytrzymałam, bo jeszcze trochę czasu do wizyty. Pierwszy raz robię betę, w poprzedniej ciąży odrazu byłam u ginekologa więc nie było potrzeby. Czy taki wynik nie jest za niski w 5+2?
ogolnie pojedynczy wynik nic nie mowi jedynie to ze jest ciaza 🙂 a na takich wartosciach juz podobno sie jej nie bada ( jesli oczywiscie nic sie nie dzieje) bo wazniejsze i dokladniejsze jej usg 🙂
 
Hej nie jest za niski do końca 5 tyg powinnaś mieć jakoś 7340 a jesteś dopiero 5+2 więc spokojnie ładna beta 😊
Dziękuję pięknie za odpowiedź :) zakres referencyjny trochę mnie zmylił 😁
ogolnie pojedynczy wynik nic nie mowi jedynie to ze jest ciaza 🙂 a na takich wartosciach juz podobno sie jej nie bada ( jesli oczywiscie nic sie nie dzieje) bo wazniejsze i dokladniejsze jej usg 🙂
Wiem właśnie, że należy porównywać przyrost :D jednak chciałam zrobić i sprawdzić czy wynik będzie adekwatny mniej więcej do tygodnia ciąży :) raczej nie będę już powtarzać do wizyty jeśli nic się nie będzie działo
 
reklama
Do góry