reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Z ostatniej miesiączki jest to 7t3d. Ale ciąża nie wyglada na taki wiek na bank 😞 lekarz też dziś powiedziała, że prędzej by dała 5t5d jakoś tak
Jeśli nie jesteś pewna daty owulacji to wszystko możliwe 😉 Mogłaś mieć też np drugą owulację w późniejszym terminie, tak też się czasem zdarza. Także nawet ten trochę ponad tydzień różnicy to jeszcze nie jest dużo. Myślę, że na spokojnie możesz czekać do następnej wizyty. Widać, że zarodek nadrabia w swoim tempie
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że się wyłączyłam ostatnio :/ miałam mega ciężki czas w pracy. Staram się wszystko ogarnąć przed swoim L4. Nie wiem czy dam radę Was nadrobić, ale postaram się zaglądać regularnie 😘

Dziękuję za kciuki 1.08. było widać tylko pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym i oczywiście trochę swirowalam.

Dzis miałam pierwsza wizytę z Lux med i trochę jestem zdziwiona tym jak tam wygląda prowadzenie ciąży. Czy ktoś też prowadzi ciążę w lux med i ma podobne wrażenia?
Widać już bijące serduszko, ale nie mam żadnych pomiarów z wizyty 🙉🙈

Życzę Wam pięknego dnia i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty 😊❤️
 
Jeśli nie jesteś pewna daty owulacji to wszystko możliwe 😉 Mogłaś mieć też np drugą owulację w późniejszym terminie, tak też się czasem zdarza. Także nawet ten trochę ponad tydzień różnicy to jeszcze nie jest dużo. Myślę, że na spokojnie możesz czekać do następnej wizyty. Widać, że zarodek nadrabia w swoim tempie
Niby wiem kiedy, robiłam testy, ale jak wyszło, czy może plemniki tam sobie czekały czy co to nie wiem 😂

Moja gin powiedziała, że tam chyba jakiś wojownik siedzi, bo w przeciągu kilku dni robi duże postępy 😄
 
Cześć dziewczyny,

Przepraszam, że się wyłączyłam ostatnio :/ miałam mega ciężki czas w pracy. Staram się wszystko ogarnąć przed swoim L4. Nie wiem czy dam radę Was nadrobić, ale postaram się zaglądać regularnie 😘

Dziękuję za kciuki 1.08. było widać tylko pęcherzyk z pęcherzykiem zoltkowym i oczywiście trochę swirowalam.

Dzis miałam pierwsza wizytę z Lux med i trochę jestem zdziwiona tym jak tam wygląda prowadzenie ciąży. Czy ktoś też prowadzi ciążę w lux med i ma podobne wrażenia?
Widać już bijące serduszko, ale nie mam żadnych pomiarów z wizyty 🙉🙈

Życzę Wam pięknego dnia i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty 😊❤️
A co jest dziwnego? Ja mialam 1 wizyte na luxmed, ale w placowce ktora dopiero co przejeli. Wcześniejsze ciaze prowadzilam w tej placowce i 1 wiZyta niczym sie nie roznila od takiej bez pakietu. Niestety najlepsi lekarze z tej placowki uciekaja (nie chca dla luxmedu robic), wiec musze sobie znalezc innego lekarza. I ide w czwartek do jednego na zwiady (z Ukrainy jakis gosciu) ale chce chociaz badania miec za darmo skoro mam ten pakiet. A niestety od wrzesnia bede musiala chodzic prywatnie, bo chce u konkretnej lekarki prowadzic ciaze (bardzo mila, pomocna i pracuje w szpitalu)
 
Z ostatniej miesiączki jest to 7t3d. Ale ciąża nie wyglada na taki wiek na bank 😞 lekarz też dziś powiedziała, że prędzej by dała 5t5d jakoś tak
trzymam kciuki za pozytywny rozwoj ciazy 🙂 u mnie niestety ostatnio jak ciaza wyszla mlodsza o tydzien plus plamienia i serduszko tak sobie bilo zwiastowalo to tylko jedno... ale kazda ciaza inna i zycze Ci aby u ciebie bylo wszystko wporzadku.
 
Dziewczyny a macie może jakieś sprawdzone strony z legginsami ciążowymi? 🙂 skąd zamawiałyście przy poprzednich ciążach? 🙂
Ja miałam leginsy i cienkie jeansy z hm. Były super, szczególnie te leginsy. Ale materiał to nie była zwykła taka sztywna bawełna, musiałabym sprawdzić skład. Są gdzieś na strychu, jak po jutrzejszej wizycie będzie wszystko ok, to je sobie już zniosę:)
 
reklama
Objawy przychodzą i odchodzą, ale liczyłam że na stałe wróci mi energia, aleeee jednak nie. 😔 No i wciąż jestem strasznie wybredna co do jedzenia, coś co jeszcze wczoraj mi smakowało, dziś mam odruch wymiotny na samą myśl. 😣 A jeśli mam coś zjeść, to musi to być dokładnie to co sobie wyśle, koniec, kropka.
To ja też tak mam czasami z jedzeniem, że musi być to na co mam ochotę inaczej nie zjem
 
Do góry