reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja mam za tydzień, bo miałam wcześniej umówiona, a nie ma terminu na przełożenie. Zobaczymy ci będzie, zresztą i tak ciężko mi będzie nawet ten tydzień wytrzymać 😉
Noooo.. masakra jak jeden czy dwa tygodnie robią różnicę! Dziewczyny już tutaj z serduszkami i ponadcentymetrowymi fasolami, a my nawet nie wiemy co w trawie piszczy 🤣
 
reklama
A które z was jeszcze nie były na żadnej wizycie? Ja dziś z OM 6+0, wizyta dopiero w czwartek. Jakoś tak przez to, że jeszcze nie widziałam nawet pęcherzyka to nie czuję kompletnie tego, że jestem w ciąży. Poza tym, mój 15 miesięczny syn bardzo pilnuje, żebym się zbytnio nie nudziła i nie miała czasu na myślenie o tym 😂
Też nie byłam. Idę jak będzie 7+1, to jeszcze 1,5 tygodnia... Dam radę :) Właśnie urlop zaczęłam, mąż w ostatniej chwili też dostał wolne. Nigdzie nie jedziemy, będziemy delektować się nowym domem 😊 Może na 2 dni nad morze wyskoczymy? Tak czy inaczej, czas szybko zleci
 
Mam pytanie do dziewczyn z migrenami: czy rozważałyście akupunkturę? W ciąży jest bezpieczna, jak najbardziej wskazana a w temacie migren działa cuda 😍 Działa też na nadmierne mdłości 🙂
 
Też nie byłam. Idę jak będzie 7+1, to jeszcze 1,5 tygodnia... Dam radę :) Właśnie urlop zaczęłam, mąż w ostatniej chwili też dostał wolne. Nigdzie nie jedziemy, będziemy delektować się nowym domem 😊 Może na 2 dni nad morze wyskoczymy? Tak czy inaczej, czas szybko zleci
Udanego urlopu ♥️

Też czekamy na męża (kierowca wyjeżdża na dwa tygodnie, tydzień w domu),ale teraz wraca w przyszłą sobotę i zaczyna urlop dwa tygodnie. 2 sierpnia mam wizytę będzie to 8tc (powinien być)
W ostatniej ciąży tej obumarłej co szłam na wizytę były 3 to zarodek rósł o dzień,dwa aż w końcu na ostatniej kompletnie nic :(
Ale teraz próbuje nie dopuszczać takiej myśli chociaż jest okropnie ciężko
 
reklama
Do góry