reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja chyba jednak zastosuje się do zaleceń tego buca z czwartku tzn. włączę luteinę i clexane. Zdaje się na niego. Boje się, że jeśli znów się coś stanie, to będę sobie wyrzucać, że mogłam tego uniknąć...
A może skoro będę aż tak obstawiona lekami, to może moja głowa w końcu odpuści wieczne zamartwianie 😔
Kurcze nie doczytałam wczesniej jak Ci zalecił :( ja zastrzyki biorę od pozytywnego testu (zalecenie hematolog i mojego gina) więc chyba nie ma na co czekać do 7 tygodnia
 
Kurcze nie doczytałam wczesniej jak Ci zalecił :( ja zastrzyki biorę od pozytywnego testu (zalecenie hematolog i mojego gina) więc chyba nie ma na co czekać do 7 tygodnia
Tzn. Napisałam od 7 tygodnia bo jutro będę 7+0 a on w zeszły czwartek kazał mi je wprowadzić jak najszybciej 😐 a ja miałam wątpliwości, bo moja gin prywatnie nawet nie chciała wprowadzić acardu
 
Ja na pewno nie będę ich sobie sama robić (zastrzyków), po prostu nie dam rady.
Wolę już wstawać o 4 nad ranem razem z partnerem, aby on mi to robił 🙄
pamietaj ze musisz codziennie robic o tej samej godzinie 🙂 mi maz powiedzial odrazu ze mi nie zrobi tylko sama mam robic bo ja czuje co i jak 🙂
A jak zaczniesz brac zastrzyki to twoja doktorka Ci bedzie je wypisywala? Skoro o acard tez musialas prosic?
 
reklama
Do góry