reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
@Staraczka1990
Hej, czuję się dobrze. Psychicznie się trochę męczę. Boję się, że coś się może stać z dzieckiem... No i już zaczynam wątpić w to, że jeszcze urodzę....
Bardzo bym chciala, żeby coś się rozpoczęło 🙏🙏
Jak tam u Ciebie? Masz termin na końcówkę marca, tak?
Nie martw się, z dzieckiem na pewno wszystko będzie dobrze, jesteś cały czas pod kontrola, zobaczysz, ze już niedługo będziecie razem :) tak, ja termin mam na 30 marca, wiec jeszcze cierpliwie czekam.
 
Hej, rano odszedl mi czop, nie wiem czy cały ale dużo tego było. Skurcze co 3-4-5 minut zara jadę na porodówkę. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze z moim dzidziusiem 🙏
Powodzenia ! Trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny poród! Na pewno wszystko będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
Gdzieś po 30 godzinach w inkubatorze oddali mi ją już do pokoju. Zaczęła osiągać sama wystarczające parametry saturacji. Ale jest na antybiotyku bo wg nich wrodzone zapalenie płuc i jak na razie czekamy na to jak się będzie sytuacja prezentować, dzisiaj pobrali krew na crp i okaże się czy jest poprawa. Tak to wizualnie ja nie zauważam już u niej żadnych problemów. Normalnie się przystawiła, nie traci na masie. Spadła 130 gram pierwszej doby ale już nadrobiła. Leżymy cały czas. Liczę, że szybko nas wypuszczą ale pozostaje też kwestia jaki wpływ będzie miała antybiotykoterapia na jej ciałko bo to ponoć jeden z jej antybiotyków rzadko ale uszkadza słuch, nerki.
Cześć u mojego Kacperka również wysoki crp wyszedł w sobotę 46 mieli go szczepić ale wyszło tak bardzo wysoki, dostaje penycline antybiotyk i wczoraj już spadło do 10.tak się marwilam przepłakałam dwa dni, nie wiedzą skąd to się wzięło ja mam gbs dodatni a w 40minucie przed porodem podali mi dopiero antybiotyk. Płuca i oskrzela czyste wyszły na usg. Trzymam za was kcikuki abyście też szybko trafili do domu
 
@Eva 86
Super! Gratulacje :-)))
Założyli balonik i zostałaś w szpitalu czy wyslali Cię do domu? Wzięłaś znieczulenie? Przepraszam za przepytywanie ale zastanawiam sie nad swoją sytuacją, rozważam co zrobić w poniedziałek na trivselkontroll.
Super, że masz już poród za sobą 🤩
Tak zostawili w szpitalu mnie z balonikiem
 
reklama
Cześć u mojego Kacperka również wysoki crp wyszedł w sobotę 46 mieli go szczepić ale wyszło tak bardzo wysoki, dostaje penycline antybiotyk i wczoraj już spadło do 10.tak się marwilam przepłakałam dwa dni, nie wiedzą skąd to się wzięło ja mam gbs dodatni a w 40minucie przed porodem podali mi dopiero antybiotyk. Płuca i oskrzela czyste wyszły na usg. Trzymam za was kcikuki abyście też szybko trafili do domu
Nas wczoraj już wypisali na szczęście. U nas crp szybko spadło, było 58 za dwa dni 14 więc znaczną poprawa. Czekano tylko aby skończyć antybiotyk i mieliśmy kontrolne rtg płuc i wypis :)
 
Do góry