reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Niestety sczepienie nie daje 100 gwarancji na to, ze sie nie zachoruje, ale przebieg u zaszczepionych bedzie znacznie lagodniejszy.
Przed wybuchem pandemii mieszkalismy 2 lata w Pekinie i na samym poczatku cieszylam sie, ze “ucieklismy” w sama pore. Teraz chciałabym być w Chinach, bo z tego co mi opowiadają znajomi, to życie wyglada w 100% normalnie. Wszystko dzięki temu, ze ludzie potrafili się spiąć i przestrzegać wszystkich restrykcji. Niestety my Europejczycy cenimy sobie wolność ponad wszystko :)
Moją koleżanka z pracy po dwóch dawkach szczepienia złapała covida i niestety przechodzi go dosyć ciężko, więc niestety szczepienie jednemu pomoże drugiemu nie 😔
Co do Europy masz rację. Azjatom jak powiesz, że mają siedzieć w domu to siedzą, jak mają nosić maseczki to noszą. Ehh tylko patrzeć jak kolejna fala korony będzie i najbardziej obawiam się, że będziemy rodzic w samym środku tej 4 fali 🙄
 
reklama
Moją koleżanka z pracy po dwóch dawkach szczepienia złapała covida i niestety przechodzi go dosyć ciężko, więc niestety szczepienie jednemu pomoże drugiemu nie 😔
Co do Europy masz rację. Azjatom jak powiesz, że mają siedzieć w domu to siedzą, jak mają nosić maseczki to noszą. Ehh tylko patrzeć jak kolejna fala korony będzie i najbardziej obawiam się, że będziemy rodzic w samym środku tej 4 fali 🙄
W środku raczej nie, chyba że już 5 ;p
Staram się w ogóle o tym nie myśleć. Zwłaszcza, że w głowie cały czas opisy porodów moich znajomych z początku pandemii...
 
Moją koleżanka z pracy po dwóch dawkach szczepienia złapała covida i niestety przechodzi go dosyć ciężko, więc niestety szczepienie jednemu pomoże drugiemu nie 😔
Co do Europy masz rację. Azjatom jak powiesz, że mają siedzieć w domu to siedzą, jak mają nosić maseczki to noszą. Ehh tylko patrzeć jak kolejna fala korony będzie i najbardziej obawiam się, że będziemy rodzic w samym środku tej 4 fali 🙄
ja rodziłam na samym początku pandemii, w momencie kiedy pozamykali granice i odwołali loty, wiec chyba mi już wszystko jedno 🙈
 
Moją koleżanka z pracy po dwóch dawkach szczepienia złapała covida i niestety przechodzi go dosyć ciężko, więc niestety szczepienie jednemu pomoże drugiemu nie 😔
Co do Europy masz rację. Azjatom jak powiesz, że mają siedzieć w domu to siedzą, jak mają nosić maseczki to noszą. Ehh tylko patrzeć jak kolejna fala korony będzie i najbardziej obawiam się, że będziemy rodzic w samym środku tej 4 fali 🙄
A masz pewność jakby przeszła bez szczepienia? Może to właśnie dla niej jest lżejsze przejście Covida. Wiadomo, że szczepienie nie daje nam pewności, ale jednak statystyki pokazują, że mocno zmniejszyły liczbę zgonów i najcięższych przypadków, więc jak dla mnie i tak warto.
 
Lekarz rodzinny kazał ale muszę wrócić do niego. To była głupota
Cholera, niektórzy lekarze to natychmiast powinni mieć zakaz wykonywania zawodu :/ Jaką dawkę przyjmujesz i od jak dawna? Problem z tarczycą zaczął się w ciąży czy wcześniej? Podejrzewam, że przy Twoim wyniku masz jakąś małą dawkę... 1 tabletka 25mg dziennie? Ja na Twoim miejscu brałabym aż do wizyty u endokrynolog. W ciąży to jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka...
 
Dziewczyny, jeśli któraś z Was myślała o zrobieniu NIFTY, to widziałam reklamę Gene Planet, że najwyższy pakiet teraz w promce 25% z 2700 na 2025 zł. Do końca września.
 
reklama
Ja miałam coś od czerwca bo miałam trochę ponad 2 TSH.
No i brałam po 3 tabletki na tydzień eutyrox 25 mg.
I spadł do 1.34 ale delikatnie zwiększyło się któreś ft.
Dziś wracam do eutyroxu dalej 3 razy w tygodniu.
Cholera, niektórzy lekarze to natychmiast powinni mieć zakaz wykonywania zawodu :/ Jaką dawkę przyjmujesz i od jak dawna? Problem z tarczycą zaczął się w ciąży czy wcześniej? Podejrzewam, że przy Twoim wyniku masz jakąś małą dawkę... 1 tabletka 25mg dziennie? Ja na Twoim miejscu brałabym aż do wizyty u endokrynolog. W ciąży to jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka...
 
Do góry