reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

@Eva 86 dobrze, ze jednak umowilas ta wizyte prywatnie. Nie mialam tkaiej sytuacji (by bglo rozwarcie tak wczesnie) ale to chyba czas by zalozyc szew lub pessar na szyjke bo kto to moze przewidziec jak to sie potoczy, a dziecko mam marne szanse na tym etapie ciazy. Trzymam kciuki by lekarz dobrze ocenil sytuacje, a ty tymczasem lez iile mozesz i badz dobrej mysli.
 
reklama
Idz do lekarza. Sobota juz niedługo :) a córki nie możesz zostawić w domu? Ja teraz zaczynam 24tc i juz mysle ze syn zostanie w domu i nie będę go dawać do przedszkola. Raz że muszę go autem zawieść, dwa że choroby wszelkiego typu, a trzy że coraz trudniej mi bedzie. Odezwij się po wizycie. Ja mam w pon wiec zaraz po tobie ;) kciuki
Też by mogła zostać, ale Jedak jak ja zawiozę do tego przedszkola mogę poleżeć tak jak mi zalecono, maz jest za granicą więc cała opieka nad dzieckiem ciazy na mnie, tak pójdę odezwę się na pewno dziękuję za wsparcie
 
Aplikuje sobie ktoś luteine dopochwowe ja nie wiem czy ja to dobrze robię po rannej aplikacji tak jakby wypłynęło mi to bo było na majtkach, przepraszam za takie dziwne pytanie z ulotki zrobiłam jak trzeba dość głęboko to się daje a jednak jakby wypłynęła
 
@Eva 86 dobrze, ze jednak umowilas ta wizyte prywatnie. Nie mialam tkaiej sytuacji (by bglo rozwarcie tak wczesnie) ale to chyba czas by zalozyc szew lub pessar na szyjke bo kto to moze przewidziec jak to sie potoczy, a dziecko mam marne szanse na tym etapie ciazy. Trzymam kciuki by lekarz dobrze ocenil sytuacje, a ty tymczasem lez iile mozesz i badz dobrej mysli.
Dziękuję za wsparcie
 
Wiem, ciągle o tym myślę że teraz to by raczej nie przeżyło to jest za wcześnie 24tydz i 5dziwn, nie miało by szas raczej
Myślę że spokojnie jeszcze dobrych kilka tygodni wytrzymasz, na pewno lekarz w sobotę coś konkretnego powie. Ważne żebyś do tego czasu leżała.
A wcześniaki już od 22 tyg są w stanie uratować. Mam znajomą która 31 lat temu urodziła się z wagą 650 g więc jeśli wtedy się dało to teraz tym bardziej. Trzeba być dobrej myśli 🙂
 
Idz do lekarza. Sobota juz niedługo :) a córki nie możesz zostawić w domu? Ja teraz zaczynam 24tc i juz mysle ze syn zostanie w domu i nie będę go dawać do przedszkola. Raz że muszę go autem zawieść, dwa że choroby wszelkiego typu, a trzy że coraz trudniej mi bedzie. Odezwij się po wizycie. Ja mam w pon wiec zaraz po tobie ;) kciuki
To ja mam czterolatke w przedszkolu i myślę żeby od marca jej nie puszczać do przedszkola. Bo też mąż w pracy od 6 ja sama, nie mam blisko dziadków do pomocy a jednak i ciąganie noworodka rano żeby zawieźć dziecko i ogólnie te choroby wiosenne będą.
 
Aplikuje sobie ktoś luteine dopochwowe ja nie wiem czy ja to dobrze robię po rannej aplikacji tak jakby wypłynęło mi to bo było na majtkach, przepraszam za takie dziwne pytanie z ulotki zrobiłam jak trzeba dość głęboko to się daje a jednak jakby wypłynęła
wypływaniem luteiny się nie martw. Tak jest i tylko wkladka ratuje sytuacje ;) mi po nocy tez wyplywa. Ja się stresuje bo jak aplikuje to pod palcem czuje ten szew i to nie jest komfortowe ale cóż ;)

To ja mam czterolatke w przedszkolu i myślę żeby od marca jej nie puszczać do przedszkola. Bo też mąż w pracy od 6 ja sama, nie mam blisko dziadków do pomocy a jednak i ciąganie noworodka rano żeby zawieźć dziecko i ogólnie te choroby wiosenne będą.
no ja tez wożę poki daje rady i są warunki na drodze ale jak nie będzie to ok 10km w jedną stronę nie będę szerzowac ;) a potem przy malyszku az do wzglednego ciepła tez go zostawię. Już umowilam sie że wezmę jego książeczki i będziemy sobie razem rysować:) drugiego będę teraz miec na nauce zdalnej wiec na odpoczynek mam marne szanse ;)
 
reklama
Aplikuje sobie ktoś luteine dopochwowe ja nie wiem czy ja to dobrze robię po rannej aplikacji tak jakby wypłynęło mi to bo było na majtkach, przepraszam za takie dziwne pytanie z ulotki zrobiłam jak trzeba dość głęboko to się daje a jednak jakby wypłynęła
Mi też wypływa nie raz więcej raz mniej a czasem wcale, nie wiem od czego zależy ale ostatnio pytałam o to moja gin i mi mówiła że może wypływać i może to dużo wypływać tego więc to normalne zjawisko ;)
Po prostu organizm wchłania tyle ile musi a reszta wylewa się, gdzieś czytałam że i tak to co wypływać to tylko składniki pomocnicze a najważniejsze zostaję i wchłania sie. :)
 
Do góry