reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jak tam u was dziewczyny w okolicy ze szpitalami? U nas zaczynają przekształcać na covidowe, oddział położniczy ma przyjmować tylko dodatnie pacjentki. Ciekawe jak to będzie w marcu 🤔🤔
U mnie narazie ok ale wybrałam szpital do porodu z 3 stopniem referencji i ich raczej nie ruszają. Masz możliwość udać się do innego szpitala? Lekarza masz z tego szpitala gdzie planujesz rodzić?

Za to wczoraj zmarła U mnie dziewczyna 45 lat na covid 😢 nikt z rodziny się nie szczepił - teraz jej teść walczy o życie. Sama zaczynam się bać bo rok temu ledwo z tego wyszłam.
U mnie w mieście szpital jest ogólnie przekształcony na covidowy, nie wiem jak z położniczym oddziałem, na szczęście nie będę w nim mieć porodu.
Ale w Krakowie na patologi ciąży trochę się ostatnio przeraziłam bo na drzwiach pisze ze budynek dedykowany na covid więc sama nie wiem. Jak byłam na poradni to nic nie mówili o tym, mam nadzieję że będzie tam w miare normalnie. Niestety nie mogę mieć odbieranego porodu na zwykłym jakby położniczym tylko szpital z 3cim stopniem referencji. Wydaje mi się że nie powinni tego ruszać, ewentualnie będą testować przed przyjęciem na oddział dobrze ze cc są planowane wcześniej niż termin z obliczen. Akurat jestem zaszczepiona to może i ominie mnie stres z testu na covid.
W którym szpitalu w Krakowie jest informacja ze przeznaczają budynek na covid? Miałam dylemat gdzie rodzić bo mieszkam między Katowicami a Krakowem ale ostatecznie wybrałam Katowice. Pytanie tylko czy na szybko nie będę szukać innego szpitala jak sytuacja się pogorszy🙄
 
reklama
U mnie w mieście szpital jest ogólnie przekształcony na covidowy, nie wiem jak z położniczym oddziałem, na szczęście nie będę w nim mieć porodu.
Ale w Krakowie na patologi ciąży trochę się ostatnio przeraziłam bo na drzwiach pisze ze budynek dedykowany na covid więc sama nie wiem. Jak byłam na poradni to nic nie mówili o tym, mam nadzieję że będzie tam w miare normalnie. Niestety nie mogę mieć odbieranego porodu na zwykłym jakby położniczym tylko szpital z 3cim stopniem referencji. Wydaje mi się że nie powinni tego ruszać, ewentualnie będą testować przed przyjęciem na oddział dobrze ze cc są planowane wcześniej niż termin z obliczen. Akurat jestem zaszczepiona to może i ominie mnie stres z testu na covid.
U nas pomimo tego, że matka jest zaszczepiona to ma robiony szybki test. A tata jak chce być przy porodzie to musi opłacić test wcześniej więc szczepienie nic nie daje czasami
 
U mnie narazie ok ale wybrałam szpital do porodu z 3 stopniem referencji i ich raczej nie ruszają. Masz możliwość udać się do innego szpitala? Lekarza masz z tego szpitala gdzie planujesz rodzić?

Za to wczoraj zmarła U mnie dziewczyna 45 lat na covid 😢 nikt z rodziny się nie szczepił - teraz jej teść walczy o życie. Sama zaczynam się bać bo rok temu ledwo z tego wyszłam.

W którym szpitalu w Krakowie jest informacja ze przeznaczają budynek na covid? Miałam dylemat gdzie rodzić bo mieszkam między Katowicami a Krakowem ale ostatecznie wybrałam Katowice. Pytanie tylko czy na szybko nie będę szukać innego szpitala jak sytuacja się pogorszy🙄
Moja lekarz prowadząca nie pracuje w żadnym szpitalu. Wybór mam niby jakiś ale trzeba około godzinę poświęcić na dojazd.
 
U mnie narazie ok ale wybrałam szpital do porodu z 3 stopniem referencji i ich raczej nie ruszają. Masz możliwość udać się do innego szpitala? Lekarza masz z tego szpitala gdzie planujesz rodzić?

Za to wczoraj zmarła U mnie dziewczyna 45 lat na covid 😢 nikt z rodziny się nie szczepił - teraz jej teść walczy o życie. Sama zaczynam się bać bo rok temu ledwo z tego wyszłam.

W którym szpitalu w Krakowie jest informacja ze przeznaczają budynek na covid? Miałam dylemat gdzie rodzić bo mieszkam między Katowicami a Krakowem ale ostatecznie wybrałam Katowice. Pytanie tylko czy na szybko nie będę szukać innego szpitala jak sytuacja się pogorszy🙄
No taka kartka tylko wisiała. Na Kopernika patologia ciąży. Chociaż wiem że inne odziały poprzenoszone gdzieś w inne miejsce Krakowa do wyremontowanego gdzies w Prokocimiu chyba, ale patologia ciąży i cała.ginekologia jeszcze została na Kopernika. Ja chcialam na ujastku ale tam szpital ma 2gi stopień i nie bardzo chcą lecz jakby się coś działo zawsze mogę tam jechać sprawdzić. Ale wolałabym na Kopernika choć wiem że opinie ma różne, ale oni współpracują z kardiologia i wgl a dla mnie to kluczowe jest. Ogólnie też była informacja ze jeśli pacjentka czuje lub ma objawy infekcji covid to żeby wybrała się do innego szpitala. Więc już sama nie wiem. Mam nadzieje ze do lutego / marca to jakoś chociaz na chwilę odpuści.
 
Hej mam pytanko czy któraś z Was miala może takie bole mentruacyjne ? Aktualnie jestem 21+5 i od jakiś 2/3 dni pobolewa mnie. 4 dni temu miałam połówkowe i tam na USG wszystko wyszło idealnie. Dopiero od kilku dni pobolewa 😞 ... dziś zadzwonie do lekarza..
 
Hej mam pytanko czy któraś z Was miala może takie bole mentruacyjne ? Aktualnie jestem 21+5 i od jakiś 2/3 dni pobolewa mnie. 4 dni temu miałam połówkowe i tam na USG wszystko wyszło idealnie. Dopiero od kilku dni pobolewa 😞 ... dziś zadzwonie do lekarza..
Ja takich typowo menstruacyjnych nie mam, mam natomiast czasami takie jakbym miała silne zapalenie pęcherza ale jak się mała przekręci to przestaje boleć.
 
Ja takich typowo menstruacyjnych nie mam, mam natomiast czasami takie jakbym miała silne zapalenie pęcherza ale jak się mała przekręci to przestaje boleć.
A w którym jesteś tygodniu? Mi na usg powiedzial że mała jest ułożona pośladkowo za miednica , ciężko było zobaczyć płeć więc tylko strzelał mimo że wcześniej już potwierdzona była.. więc może ta miednica mnie boli bo jak kopnie to taka ulga😙
 
Hej dziewczyny, ja dziś po połówkowych, mało się odzywam ale podczytuje na bieżąco. Dziś na prenatalnych usłyszałam, ze mam centralne przodowanie łożyska.. czy któraś usłyszała taką informację od swojego lekarza w tym okresie ciąży? Puki co kategorycznie zakazał współżycia i to tyle. Ja nadal pracuje i dr tez nie widzi przeciwwskazań . Ale im więcej czytam tym mam większe wątpliwości..
Ja miałam ale w 19 tc teraz w 22 już jest ok . Dużo wtedy czytałam i dziewczyny pisały, że podnosiło się im nawet do 30 tc
 
reklama
Macie twarde czy miękkie brzuszki? U mnie ciągle twardy nawet podczas leżenia . Biorę magnez i nie pomaga
Może zmiana diety? Brzuch bywa twardy przy wzdęciach.
Ja mam głównie miękki, zdarzają się okresowe twardnienia np po długim chodzeniu. Ostatnimi dniami brzuch twardnieje coraz częściej więc na kolejnym badaniu mam nadzieję że wszystko dokładnie będzie przebadane
 
Do góry