reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Panietaidie
Zaczyna mnie łapać stres. Widziałam już bijące serce była radość a teraz jest obawa czy bije dalej. Człowiek chyba już cała ciąże będzie tak się denerwował.

Pamiętajcie że z każdym dniem prawdopodobieństwo że stanie się coś złego maleje . Myślmy pozytywnie, jest serduszko, stał się cud 💕 Będzie dobrze ! 🙂🙂🙂
 
Zaczyna mnie łapać stres. Widziałam już bijące serce była radość a teraz jest obawa czy bije dalej. Człowiek chyba już cała ciąże będzie tak się denerwował.
@Otylia. ja wczoraj byłam u lekarza żeby się uspokoić a dziś już od nowa dumam czy wszystko okej… masakra
Pasowało by sobie kupić sprzęt Usg do domu 😂
 
Mamuski! Odkryłam mała pomoc przy porannych mdlosciach -wypijam wieczorem przed snem wodę z zaparzonym świeżym imbirem. Na mnie działa , może komuś się przyda, bo te mdłości są okropne 🤢

Dziś po wizycie zamierzam iść na basen trochę popływać i zastanawiam się nad zakupem karnetu aby chodzić regularnie. Co sądzicie ? Podobno pływanie jest zaraz po spacerach i jodze jedna z najbardziej bezpiecznych aktywności dla przyszłych mam 💕

Dziś mam bardzo dużo pozytywnego myślenia w sobie i jakoś energia mnie rozpiera 😁 I Wam tego życzę Kochane i czekam na Wasze wieści i zdjęcia z USG 💕💕💕💕

Edit: Nawet nie sądziłam, że jest nas tu tak wiele, które mają za sobą długie starania. Cieszę się że tu jestem i że mogę z Wami ta radość dzielić 🤍
Imbir ma bardzo dobre właściwości łagodzące nudności😊 Często nawet w suplementach występuje. Podobno banany są też dobre na nudności, ale ja nie mogę ich jeść więc niestety nie wypróbuję, ale tipa podam 😀

Co do basenu - super sprawa. Ja staram się chodzić 3 razy w tygodniu, żeby utrzymać aktywność. Jest bezpieczny, niekontuzyjny i poleceny przez lekarzy. Sama na basenie też widuję często inne Panie z brzuszkami😊 Są też zajęcia w niektórych pływalniach dedykowane przyszłym mamusiom 😊
Mi po basenie jedynie każdy z ginekologow polecił probiotyki dopochwowe np. lactovaginal żeby zaaplikować go po basenie i przywrócić odpowiednią florę:)
 
reklama
Do góry