reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Też czuje ciężkość w podbrzuszu , klucie jajników - wszystko codziennie, czasem mniej czasem bardziej. Myślę że to normalne wszystko się rozciąga 🤍 Wydzieline też mam, ale nie biorę dodatkowo progesteronu bo mam swój wysoki (ok 40).
Dzięki za odpowiedź :)
Ja aż tak pokracznie wstaje z kanapy czy z krzesła; boję się, że ktoś może sobie pomyśleć, że udaję, bo przecież zarodek nie jest jeszcze na tyle duży, żeby go było widać na USG a co mówić, żeby mi już ciążył... 🙈
 
reklama
Dzięki za odpowiedź :)
Ja aż tak pokracznie wstaje z kanapy czy z krzesła; boję się, że ktoś może sobie pomyśleć, że udaję, bo przecież zarodek nie jest jeszcze na tyle duży, żeby go było widać na USG a co mówić, żeby mi już ciążył... 🙈
Hehe chyba mam podobnie bo czasem sama się do siebie śmieje że zachowuje się conajnniej jakbym już była w 4 miesiącu z pokaźnym brzuchem , łapie się za plecy , nogi rozkraczam ahhhh ta psychika :)
 
Mój przyrost przez ostatnie 48h to 233% a norma zaczyna się od 66% więc nie jest źle 😉
Piękny przyrost w takim razie :)
Dzięki za odpowiedź :)
Ja aż tak pokracznie wstaje z kanapy czy z krzesła; boję się, że ktoś może sobie pomyśleć, że udaję, bo przecież zarodek nie jest jeszcze na tyle duży, żeby go było widać na USG a co mówić, żeby mi już ciążył... 🙈
I dodam że też czuje ciężar w środku , mam identycznie
 
Dziewczyny ma któraś z was tak, że pijecie dużo wody a w ogóle nie chce Wam się siku?
Ja już drugi dzień mogę wypić w ciul wody a prawie wcale do ubikacji nie chodzę..
 
Dziewczyny ma któraś z was tak, że pijecie dużo wody a w ogóle nie chce Wam się siku?
Ja już drugi dzień mogę wypić w ciul wody a prawie wcale do ubikacji nie chodzę..
Ja piję dużo (2l) i sikam dużo , być może jesteś odwodniona , pij regularnie dużo wody a powinnas zauważyć różnice
 
Ku przestrodze, wczoraj wypiłam pół piwa bezalkoholowego karmi, jednak w trakcie jego picia wyczytałam na etykiecie że ma 0.5%alkoholu , dla wszelkiego spokoju piwo oczywiście odstawilam. Czytajcie etykiety 🤍
 
reklama
Ja z kolei dużo więcej sikam. Wcześniej w nocy nie wstawałam ani razu, a dzisiaj to nawet dwa razy 🤯 Nie piję dużo, bo jakoś od zawsze mam z tym problem.
 
Do góry