reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Cieszę się, że to napisałaś " nie czytamy 3000 stron".
A my czytałyśmy.
Teraz to już Wasz wątek, niestety.
Kto dołączał pisał o wieku, imieniu, miejscu zamieszkania, pracy, jest tak dużo danych, nikt anonimowy nie jest.
Taka była kultura i procedura dołączania do rozmów.
Myślę, że już nikt tu o niczym nie napisze.
Zgadzam się w 100 %. Komentowanie czyjegoś postu po przeczytaniu jednej lub dwóch stron jest słabe. Myślę, że już żadna ze stałych forumowiczek nie będzie miała ochoty tutaj pisać. Ja juz na pewno nie będę dzielić się tutaj swoimi przemyśleniami i radami. A jest mi szkoda bo sama skorzystałam z wielu waszych cennych rad.
 
reklama
Forum jest publiczne. Każdy może wejść i poczytać. Mogłyście założyć sobie wątek prywatny ale nie zrobiłyście tego. Piszecie o pacaniu dzieci w twarz jako czymś normalnym i oczekujecie poklaskiwania. Każdy ma prawo ocenić daną sytuację skoro dana osoba ją opisuje. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko biło kijem psa (gdzie byli rodzice?) a później pacnięcie go w twarz (zwał jak zwał to jest przemoc). Nic dziwnego, że dziecko ciagle krzyczy i bije wszystkich skoro ma takie wzorce w domu. Bardzo to przykre, że nikt się tym nie interesuje. Tyle się mówi o przemocy wobec dzieci.. Ta przemoc właśnie od tego się zaczyna. I cieszę się, że są tu osoby, które reagują.
 
Forum jest publiczne. Każdy może wejść i poczytać. Mogłyście założyć sobie wątek prywatny ale nie zrobiłyście tego. Piszecie o pacaniu dzieci w twarz jako czymś normalnym i oczekujecie poklaskiwania. Każdy ma prawo ocenić daną sytuację skoro dana osoba ją opisuje. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko biło kijem psa (gdzie byli rodzice?) a później pacnięcie go w twarz (zwał jak zwał to jest przemoc). Nic dziwnego, że dziecko ciagle krzyczy i bije wszystkich skoro ma takie wzorce w domu. Bardzo to przykre, że nikt się tym nie interesuje. Tyle się mówi o przemocy wobec dzieci.. Ta przemoc właśnie od tego się zaczyna. I cieszę się, że są tu osoby, które reagują.
Fabryczna wymyśliła tę historię, to są przymiarki do powieści "sience fiction".
Ona na przykład wymyśla historie o motylach.
Pisze, bo się nudzi, dziecka tak naprawdę nie ma 🤣
 
OK 😆
Więc po co ta afera?
To tylko słowa napisane na Forum

....możemy tak w nieskończoność...
No właśnie tego nie rozumiem... Skoro dla niektórych to tylko forum to o co ta spina. Idąc tym tokiem rozumowania to @Fabryczna może być starym dziadem z brodą i pisać o wymyślonym dziecku...A osoba która wyłapała jakieś pojedyncze słowa z jej wypowiedzi robi dym. Myślę, że to jest afera tylko po to żeby rozgrzac nasze forum bo dla niektórych już może powiewało nudą. A są osoby, które lubią robić gównoburze...
 
No właśnie tego nie rozumiem... Skoro dla niektórych to tylko forum to o co ta spina. Idąc tym tokiem rozumowania to @Fabryczna może być starym dziadem z brodą i pisać o wymyślonym dziecku...A osoba która wyłapała jakieś pojedyncze słowa z jej wypowiedzi robi dym. Myślę, że to jest afera tylko po to żeby rozgrzac nasze forum bo dla niektórych już może powiewało nudą. A są osoby, które lubią robić gównoburze...
Jestem przerażona, że was to bawi. Bawi was przemoc wobec bezbronnych dzieci. Nic dziwnego, że ciągle ktoś katuje dziecko, zabija, gwałci skoro większość matek to bawi. Ciekawe czy będziecie się tak śmiać jak nauczycielka w przedszkolu waszego malucha będzie packać w twarz bo to takie normalnie. @aniaslu może przydałby się jakiś temat o przemocy wobec dzieci.
 
reklama
Jestem przerażona, że was to bawi. Bawi was przemoc wobec bezbronnych dzieci. Nic dziwnego, że ciągle ktoś katuje dziecko, zabija, gwałci skoro większość matek to bawi. Ciekawe czy będziecie się tak śmiać jak nauczycielka w przedszkolu waszego malucha będzie packać w twarz bo to takie normalnie. @aniaslu może przydałby się jakiś temat o przemocy wobec dzieci.
Bawi, bawi.
Moja koleżanka codziennie mówi do synka kilka razy dziennie:
- Jesteś glupi, jesteś głupi!
 
Do góry