reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jenyyy ♥♥♥ no właśnie sama wychowałam się w małym domu jednorodzinnym. Nasi rodzice wychowali się w bloku na dwóch pokojach a wtedy model rodziny nie był 2 plus 1. I jakoś każdy to dobrze wspomina. A teraz jak rozważamy dłuższy wynajem na większym m to w ogłoszeniu takie wymagania najlepiej dla pary bądź singla...czyli ma być jak w muzeum. Mieszkania to podziwiania a nie życia.
Nie zgodzę się. Niestety zwierzęta czy dzieci niszczą a lokatorzy są takie ze Jeden zadba jak o swoje a inny rozczeniowo stwierdzi, że za coś płaci. Poza tym na upartego rodzinie z dziećmi nie możesz wypowiedzieć umowy i sprawy się ciągną latami, patusy nie płacą i niszczą a ty tracisz nerwy i pieniądze w sądach by odzyskać swoją własność. :(
 
reklama
Nie zgodzę się. Niestety zwierzęta czy dzieci niszczą a lokatorzy są takie ze Jeden zadba jak o swoje a inny rozczeniowo stwierdzi, że za coś płaci. Poza tym na upartego rodzinie z dziećmi nie możesz wypowiedzieć umowy i sprawy się ciągną latami, patusy nie płacą i niszczą a ty tracisz nerwy i pieniądze w sądach by odzyskać swoją własność. :(
Istnieje coś takiego jak najem okazjonalny i problem eksmisji rozwiązany.
 
Czy któraś z Was jest na etapie 17 tygodnia i na razie nic nie przytyła? (Nie to żebym narzekała 😃 ale zaczynam się zastanawiać czy to normalne)
A to tak się da?? 😂😂😂
Nie denerwuj się, jedne to i ciąże nawet kończą z minusową wagą bo tak chudły na początku, ze później nie nadrobiły.
jak wszystko w porządku to tylko pozazdrościć.

Ja 15t3d płeć nieznana. W piątek się dowiemy.

@GAMORA pamietam jak mi przyszły wyniki. I ten strach jak otwierałam tylko ja od razu z nerwów aż potwrgalam
 
reklama
Do góry