reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tylko jak będziesz w drugiej ciąży bez zatrudnienia to niestety nie będziesz miała pieniędzy już z zusu, tylko jakieś tam grosze. Więc przed drugą ciążą lepiej się gdzieś zatrudnic na kilka Msc chociaż.
Wiem, jedynie pozostanie mi kuroniowka która nie jest jakaś mega zawrotna pod względem kasy. Myślę żeby iść gdzieś na zlecenie bo wątpię że ktoś mnie zatrudni na umowę o pracę z takim malcem.
 
reklama
W mojej pracy koleżanka też chciała skorzystać z tego prawa, ale akurat nasz pracodawca odrzucił ten wniosek. Dodam tylko, że pracowałam u prywaciarza, więc nie wiem jak ta kwestia jest rozstrzygana w państwowce :). Czy ogólnie w państwowej pracy można to zanegować.
jeżeli mówisz o obniżeniu to żaden pracodawca nie ma prawa odrzucić wniosku przepis mówi jasno jest obowiązany uwzględnić to jest kodeks pracy który obowiązuje wszystkich pracodawców 186 (7) kp
jeżeli chodzi o przerwy tutaj nie ma żadnego wniosku to jest Twoje prawo 187 kp
 
jeżeli mówisz o obniżeniu to żaden pracodawca nie ma prawa odrzucić wniosku przepis mówi jasno jest obowiązany uwzględnić to jest kodeks pracy który obowiązuje wszystkich pracodawców 186 (7) kp
jeżeli chodzi o przerwy tutaj nie ma żadnego wniosku to jest Twoje prawo 187 kp
No widzisz, koleżanka już odpuściła ten temat i nie drążyła go, dobrze wiedzieć na przyszłość 👌, że trzeba walczyć o swoje 😊
 
U osteopaty jeszcze jedna wizyta w listopadzie, ale glowka już lepiej się ma, więcej jest w pionie. Teraz rozluźnił jej jeszcze mięśnie szyji więc zobaczymy. Mam nadzieję ze wizyta listopafowa będzie już ostatnią. Jutro neurologopeda z racji ze miała jeszcze podcinane laserowo górne wędzidełko i chce ją neurologopeda obejrzeć jak się goi po miesiącu od zabiegu.
Jestem dziś tak wytyrana, że zaraz kąpie się i idę chociaż chwile poswietować ostatki swoich urodzin 😂
Oooo co tak późno się chwalisz 😂
Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele,
niech Ci się spełnią kolejne marzenia!😍🥂🥳🎂 bo jedno już się spełniło w tym roku🥰😍 zostałaś🤱🏻
 
U osteopaty jeszcze jedna wizyta w listopadzie, ale glowka już lepiej się ma, więcej jest w pionie. Teraz rozluźnił jej jeszcze mięśnie szyji więc zobaczymy. Mam nadzieję ze wizyta listopafowa będzie już ostatnią. Jutro neurologopeda z racji ze miała jeszcze podcinane laserowo górne wędzidełko i chce ją neurologopeda obejrzeć jak się goi po miesiącu od zabiegu.
Jestem dziś tak wytyrana, że zaraz kąpie się i idę chociaż chwile poswietować ostatki swoich urodzin 😂
No to Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin🤗
🤗🎂🍰🥂
 
U osteopaty jeszcze jedna wizyta w listopadzie, ale glowka już lepiej się ma, więcej jest w pionie. Teraz rozluźnił jej jeszcze mięśnie szyji więc zobaczymy. Mam nadzieję ze wizyta listopafowa będzie już ostatnią. Jutro neurologopeda z racji ze miała jeszcze podcinane laserowo górne wędzidełko i chce ją neurologopeda obejrzeć jak się goi po miesiącu od zabiegu.
Jestem dziś tak wytyrana, że zaraz kąpie się i idę chociaż chwile poswietować ostatki swoich urodzin 😂
🥳😊!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry