reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny, mam pytanie moze troche nie na temat ale już mam mega załamkę[emoji17] czy miała ktoras z Was podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. A juz mialam nadzieje ze to byla implantacja. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
 
reklama
Hej dziewczyny gratulacje. Ja testowalam dwa dni temu i negatyw. Nie ma raczej sensu powtarzać testu, ponieważ mam już jakaś krew ze sluzem, więc pewnie miesiączka mi się zaczyna. Jestem marcową mama 2020, ale chciałam mieć następnego bobasa tak szybko jak to tylko możliwe. Zaczęłam brać tabletki anty po porodzie i to był błąd, ale je odstawilam szybko. No nic trzeba liczyć na następne szanse ;) Życzę Wam naprawdę nudnych ciąż i cudownych wyników badań i szybkich porodów ;) Pozdrawiam ❤
 
Hej dziewczyny, mam pytanie moze troche nie na temat ale już mam mega załamkę[emoji17] czy miała ktoras z Was podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. A juz mialam nadzieje ze to byla implantacja. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
Hej ja miałam podobnie rok temu. Zbliżał się termin @, ale było tylko plamienie. Test negatywny. Po kilku dniach powtórzyłam test- pozytywny. Może i u Ciebie jeszcze coś wyjdzie ;)
 
Witajcie! Wczoraj zrobiłam test. Byłam pewna że wyjdzie pozytywny bo czułam wcześniej mdłości i kilka dni spóźniał mi się okres. No i chodzę wkurzona😉. Takze chętnie do Was dołączę! W przyszły poniedziałek idę do lekarza żeby potwierdzić. Jestem szczęśliwa choć hormony sprawiają że humor mam taki sobie już od tygodnia. Wkurzają mnie drobnostki np że zalało mi pelargonie 😤a to taka błahostka wobec życia jakie się właśnie kształtuje❤️❤️❤️miłego dnia!!
 
Hej dzięki dziewczyny za kciuki ale dzisiaj mój 27dc i test negatywny ☹️😭 w środę mam dostać @ więc straciłam nadzieję bo test powinien coś już wykryć

olgierda ja też byłam pewna że wyjdzie na + bo ciągle mi się odbija jak w ostatniej ciąży a tu lipa.....
 
Hej dzięki dziewczyny za kciuki ale dzisiaj mój 27dc i test negatywny ☹️😭 w środę mam dostać @ więc straciłam nadzieję bo test powinien coś już wykryć

olgierda ja też byłam pewna że wyjdzie na + bo ciągle mi się odbija jak w ostatniej ciąży a tu lipa.....
U mnie ta sama sytuacja .. w środę powinnam dostać @ a test dzisiaj z 1 kreska :/ Chociaż koleżance dzień przed okresem wyszedł negatyw a w dzień @ pozytyw wiec może jest cień szansy :)
 
reklama
Hej dziewczyny gratulacje. Ja testowalam dwa dni temu i negatyw. Nie ma raczej sensu powtarzać testu, ponieważ mam już jakaś krew ze sluzem, więc pewnie miesiączka mi się zaczyna. Jestem marcową mama 2020, ale chciałam mieć następnego bobasa tak szybko jak to tylko możliwe. Zaczęłam brać tabletki anty po porodzie i to był błąd, ale je odstawilam szybko. No nic trzeba liczyć na następne szanse ;) Życzę Wam naprawdę nudnych ciąż i cudownych wyników badań i szybkich porodów ;) Pozdrawiam ❤
Hej dzięki dziewczyny za kciuki ale dzisiaj mój 27dc i test negatywny ☹😭 w środę mam dostać @ więc straciłam nadzieję bo test powinien coś już wykryć

olgierda ja też byłam pewna że wyjdzie na + bo ciągle mi się odbija jak w ostatniej ciąży a tu lipa.....
😔 Życzę Ci żeby się udało w najbliższym czasie ❤️
 
Do góry