reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Pewnie tak[emoji1] .
Jak się czujesz? Miałaś w ogóle jakieś objawy?
Ja dzisiaj zaczynam 12 tydzień i tylko lekko piersi czuję. A do wizyty jeszcze cały tydzień.

To masz tak fajnie jak ja w pierwszej ciazy z corcia. W pierwszym trymestrze przechodzilam juz przez caly zestaw objawow: ciagle mdlosci, bol jajnikow, rozciaganie macicy, bol piersi. Ale te objawy na szczescie juz minely. Teraz dla odmiany, na poczatku drugiego trymestru, szybko sie mecze, boli mnie kregoslup jak dluzej stoje w jednym miejscu i brzuch wtedy tez ciagnie w dol.
Tak sie zastanawiam czy to nie na chlopca jest. Moja mama tez gorzej przechodzila ciaze z moimi bracmi.
Spodziewasz sie pierwszego dziecka czy kolejnego?
 
To masz tak fajnie jak ja w pierwszej ciazy z corcia. W pierwszym trymestrze przechodzilam juz przez caly zestaw objawow: ciagle mdlosci, bol jajnikow, rozciaganie macicy, bol piersi. Ale te objawy na szczescie juz minely. Teraz dla odmiany, na poczatku drugiego trymestru, szybko sie mecze, boli mnie kregoslup jak dluzej stoje w jednym miejscu i brzuch wtedy tez ciagnie w dol.
Tak sie zastanawiam czy to nie na chlopca jest. Moja mama tez gorzej przechodzila ciaze z moimi bracmi.
Spodziewasz sie pierwszego dziecka czy kolejnego?
Ja mdłości też miałam, bardzo intensywne ale szybko przeszły. bóle po bokach w podbrzuszu są ale nie non stop na szczęście bo to naprawdę boli.
A piersi to raz bolą, raz mnie.
To jest moja 1 wyczekana ciąża więc dla mnie wszystko nowe[emoji5]
 
reklama
Auslanderka-wlasnie doczytalam ze masz badania prenatalne 12 wrzesnia. Wyjasniali Ci na czym beda polegaly? Ja na razie mialam badania genetyczne z krwi. Wyniki wyslali do mojego przyszlego gina (na oczy go jeszcze nie widzialam bo byl na urlopie) Na pierwszej wizycie badala mnie babka, ktora byla na zastepstwie. Kolejna wizyte mam 15 wrzesnia i nie wiem czego moge sie spodziewac. Jak beda ku temu wskazania na pewno bedzie wiecej badan.
 
Do góry