reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Piszecie jak szalone ... dnia brakuje by nadrobić :) - marcowek a marcowek mamy :)

Każda z nas się martwi to normalne. - cały czas się myśli tylko o ciąży.

Myślałam, że ciąża to taki fajny stan - a jak narazie mdłości , wieczny głód i w nocy taki straszny ból piersi jak ja wytrzymam do tego 4 marca - mam tylko nadzieje że pózniej będzie lepiej
Olinka_89 a my to sie nie znamy czssem z watku iui?? [emoji4] jak u Ciebie??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W 10 albo 11 udało się już coś usłyszeć.
To bardzo szybko!! Czytałam trochę o tym urządzeniu. I ostrzegają ogólnie żeby się nim nie sugerować. Np. W sytuacji, że jak dziecko już kopie i zbyt długo jest spokojne, to lecieć do lekarza a nie sugerować się tym przypadkiem. Ale ogólnie uważam, że fajne takie urządzenie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@andzelika87 wyglada na to, ze wracam do Was [emoji4] wg OM termin na 31 marzec [emoji4] wg dnia zaplodnienia poczatek kwietnia, mimo to mam nadzieje, ze znowu mnie do siebie przyjmiecie [emoji6]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
A wiesz, że się zastanawiałam kiedy zawitasz do nas[emoji6][emoji6][emoji6]dobrze, że w końcu się odważyłaś!!! Liczę, że jeszcze jedna dziewczyna z wątku do nas tutaj dołączy już jutro[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiesz, że się zastanawiałam kiedy zawitasz do nas[emoji6][emoji6][emoji6]dobrze, że w końcu się odważyłaś!!! Liczę, że jeszcze jedna dziewczyna z wątku do nas tutaj dołączy już jutro[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki Aneta [emoji11] tez mama taka nadzieje [emoji6]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
reklama
Dziewczyny ale napisalyscie :) dwa watki i nie wiadomo teraz na ktory zaglada :)
Witam nowe marcowki.

Dokładnie. Z ust mi to wyjelas. :) nikt kto tego nie przeżył wcześniej nie zrozumie. W pierwszej ciąży byłam mega szczęśliwa, powiedziałam wszystkim naokoło. Teraz nie umiem się cieszyć. Do lekarza wchodzę jak zahipnotyzowana. Aż się pytał teraz czy napewno wszystko co mówi do mnie dociera. Dobrze ze trafiłam na dobrego lekarza, cały czas mi powtarza że to nie musi się powtórzyć a usg zaczyna od szybkiego,, jest dobrze,, ale wszystko to co przeżyłam mam w głowie. I wiem że wcale nie musi być dobrze. Nie jest fajnie usłyszeć w szpitalu,, ale tu jest pusto, tu nic nie ma,,
To racja ze latwo wszystkim dookola mówić nie przejmuj sie i mysl pozytywnie. Ale ktos kto juz przezyl strate zawsze w sercu bedzie nosił ten strach. To mnie przeraża najbardziej, ze ta ciąża bedzie cale 9 miesięcy okupiona lekieme :(
A jak wasi partnerzy, sa spokojni czy tez sie boją? Moj mąż mnie uspokaja i nie daje po sobie poznac ale wiem ze sam sie boje ze sytuacja moze sie powtórzyć :(
To moja 3 ciąża, pierwsza udana a druga niestety nie. Ostatnio na wizycie lekarka mowi ze jestem bardzo zdenerwowana i kazala sie skupic ja pierwszej udanej ciąży a nie myśleć o tej drugiej. Tylko jak nie myśleć o swoim aniolku? To takie rany, ltore chyba nigdy się nie zagoja... :(
 
Do góry