reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@andzelika87 wyglada na to, ze wracam do Was [emoji4] wg OM termin na 31 marzec [emoji4] wg dnia zaplodnienia poczatek kwietnia, mimo to mam nadzieje, ze znowu mnie do siebie przyjmiecie [emoji6]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
No to super:D gratuluję:D:D:D jak wroce do domu to napiszę do anislu, zeby do grupy zamkniętej cie dodala;) bo janie moge tego zrobic:(
 
reklama
Myślę, że to wszystko zależy od przeżyć indywidualnych danego człowieka. I myślę, że wystarczy jedna negatywna smutna sytuacja (strata własnej ciąży lub np ciąży u siostry) i wtedy postrzeganie świata i sytuacji diametralnie się zmienia i gadanie "myśl pozytywnie" nic nie da , bo w głowie cały czas siedzi to co się przeżyło i zobaczyło. Jak ktoś nie stracił ciąży nigdy tego nie zrozumie.
Ja jak zaszłam w pierwszą ciążę fruwałam w obłokach , byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. W 7 tygodniu jak trafiłam z brązowym plamieniem i mi powiedzieli, że mam ciążę pozamaciczną i będą ją usuwać to świat mi się zawalił. Dla mnie to była trauma. Od tamtej pory każda ciąża mnie nie cieszy aż tak bardzo. Jak widzę dwie kreski to od razu myślę " jak ja psychicznie przeżyję te 9,5 miesiąca" bo każdy dzień , tydzień i miesiąc się człowiek martwi. Z Justyną dopiero się uspokoiłam jak ją zobaczyłam , ja wyjęli mi ją z brzucha i jak usłyszałam jej głos. Zobaczyłam , że ma 2 ręce, 2 nogi , płacze - czyli żyje. Całą ciążę byłam w strachu.
Teraz jestem 7 raz w ciąży a mam tylko jedno dziecko. I teraz uspokoję się troszkę chyba po pierwszym genetycznym. Ostatnia ciąża trwała do 13 tygodnia - serce przestało bić a objawem był ..... brak objawów, który pokrył się akurat z czasem kiedy te objawy ciążowe mogą ustępować i nie jest to nic nadzwyczajnego .


Ja także zaproszenia do zamkniętej grupy nie dostałam

Chcę mi się spać i ..... mega bolą mnie piersi. Ale trzeba funkcjonować dalej , obiad , zmywanie, jakiś spacer (dziś mam wolne w pracy) a o 17:00 jade z córą na zajęcia z gimnastyki
Dopiero teraz dostałam Twojego posta. Widzę, że i Ty Kochana dużo wycierpiałaś. I dokładnie masz rację kto tego nie przeżył nie zrozumie niestety nas. Ja tak szczerze mówiąc zazdroszczę tym wszystkim dziewczynom które potrafią właśnie tak cieszyć się ciąża. Też bym tak chciała. Ale niestety te złe myśli ciągle chodzą po głowie i nie chcą z niej wyjść!!!
To i Ty dołącz do naszych "Skarpetkowych Mamuś". Jak to się mówi w "kupie" raźniej[emoji14][emoji14][emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale napisalyscie :) dwa watki i nie wiadomo teraz na ktory zaglada :)
Witam nowe marcowki.


To racja ze latwo wszystkim dookola mówić nie przejmuj sie i mysl pozytywnie. Ale ktos kto juz przezyl strate zawsze w sercu bedzie nosił ten strach. To mnie przeraża najbardziej, ze ta ciąża bedzie cale 9 miesięcy okupiona lekieme :(
A jak wasi partnerzy, sa spokojni czy tez sie boją? Moj mąż mnie uspokaja i nie daje po sobie poznac ale wiem ze sam sie boje ze sytuacja moze sie powtórzyć :(
To moja 3 ciąża, pierwsza udana a druga niestety nie. Ostatnio na wizycie lekarka mowi ze jestem bardzo zdenerwowana i kazala sie skupic ja pierwszej udanej ciąży a nie myśleć o tej drugiej. Tylko jak nie myśleć o swoim aniolku? To takie rany, ltore chyba nigdy się nie zagoja... :(
Mój mąż czasami jest skryty w tym co czuje. Jakby nie chciał Mi pokazywać żebym się nie martwiła tym co Mu po głowie chodzi. Jak czasami mam gorszy dzień i powiem, że się boję i o czym pomyślałam to Mnie sprowadza na równe nogi i każe w tej chwili przestać tak myśleć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olinka_89 a my to sie nie znamy czssem z watku iui?? [emoji4] jak u Ciebie??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A znamy się znamy :) jesteśmy przykładami że IUI się udaje :) :) trzymam kciuki za dziewczyny na tamty wątku i czytam jak się czyją inne marcówki na tym wątku na kiedy masz termin ?
 
Ja dzisiaj zaczynam 10tyd. I kurna to jest Moja pierwsza ciąża a brzuszka już nie ukryje [emoji53][emoji53][emoji53]

1501065232-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak piękny brzuszek :) nic tylko sie cieszyc ze go widac :)
U mnoe w tej ciazy tez bedzie szybko widac brzuch bo juz sie cos pokazuje :) tyle ze ja jeszcze prawie nikomu o ciazy nie mowilam, chciałam sie wstrzymać do usg genetycznego :D ale brzuch moze mnie wcześniej zdradzić :)

Dziewczyny jakie miejsce w Polsce polecacie na wakacje z dwuletnim dzieckiem? Mieliśmy jechac nad morze ale pogoda nas odstrasza, a szkoda bo w zeszlym roku we wrześniu bylo cudownie. Ale teraz chyba wakacje w sierpniu bo we wrześniu za dużo wesel :D
 
reklama
Do góry