reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Jak u mnie za dwa tygodnie na wizycie lekarz potwierdzi że jest OK, to też skarpetki kupię.
I ja też po dwóch stratach - w 8 i 10 tygodniu... Dziś kończę 7 tydzień, więc strach się nasila...
 
Jak u mnie za dwa tygodnie na wizycie lekarz potwierdzi że jest OK, to też skarpetki kupię.
I ja też po dwóch stratach - w 8 i 10 tygodniu... Dziś kończę 7 tydzień, więc strach się nasila...
U Mnie ten czas w którym miałam stratę minął tak trochę niepostrzeżenie. Niby wiedziałam, że to teraz, ale jakoś tak próbowałam nie przykładać do tego wagi. Zajęłam głowę czymś innym i pomogło.

Musimy znaleźć sobie jakieś zajęcie Dziewczyny żeby nie zwariować w tej ciąży. Wierzę, że każda z nas będzie w przyszłym roku obchodziła dzień Matki z malutkimi stopkami w tych skarpetkach[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ciąża obumarla koło 7 tyg dowiedziałam się w 10 i to chyba najgorsze. Ze nic się nie działo. I to że nic się nie dzieje nie jest gwarancja że z maleństwem jest ok. Nie mogę się doczekać 9-10 tyg żeby kupić detektor tętna i moc się w domu bez usg uspokoić
 
Nie, nie znam przyczyny...
Synka mam po invitro - ciąża była chuchana dmuchana od pierwszego dnia, a teraz ciąża to pamiątka po udanych wakacjach :) I jakoś nie mogę w nią do końca uwierzyć...
Detektor też miałam w poprzedniej ciąży - naprawdę pomaga. Muszę znów kupić, bo sprzedałam w kwietniu :)
 
Nie, nie znam przyczyny...
Synka mam po invitro - ciąża była chuchana dmuchana od pierwszego dnia, a teraz ciąża to pamiątka po udanych wakacjach :) I jakoś nie mogę w nią do końca uwierzyć...
Detektor też miałam w poprzedniej ciąży - naprawdę pomaga. Muszę znów kupić, bo sprzedałam w kwietniu :)
Od którego tyg uzywalas? Znajoma mówiła że już w 9 tyg udało się jej.znalezc. Ja jestem zielona w tym temacie.
 
reklama
Do góry