reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywalam, ale mieliśmy wyjazdowe wesele i nie było jak:)
Podczytywalam was cały czas, żeby nie mieć dużych zaległości. Jeśli chodzi o herbatę ja się prawie całkowicie przerzucilam na owocowe a jeśli mi niedobrze to pijam miętę. Niestety to ponoć prawda, że Zielona wyplukuje jakieś składniki z organizmu więc pije sporadycznie chodź uwielbiam, z czarną nie mam problemu bo jej zwyczajnie nie lubię. Jeśli chodzi o jedzenie, mam niestety duży apetyt, plusem jest to, że póki co jem tyle ile organizm się domaga i nie tyje:)
Ja niestety tylko jak piję prawidłową ilość płynów to latam do toalety kilka razy na godzinę i w nocy też przynajmniej raz wstaje.
Z bólem pierwsi to u mnie jest tak ze raz bolą raz nie ale nigdy to nie jest ból niedowytrzymania. A no i jeśli chodzi o mdłości, mnie modli jak jestem glodna, jak zjem jest ok:)
 
reklama
Ja też @ miałam 19.06, cykle mam 28 dniowe, owu ok 3 lipca(po ciąży, bo wcześniej 32)
To mamy podobnie bo ja mialam 20 czerwca. Cykle 27 dni. Wiem ze u mnie do zaplodnienia doszlo 1-3 lipca no mialam inseminacje. Wiec tak po miesiacu chce isc do lekarza. Zreszta jak dzwonilam do niego 14 lipca to powiedzial zeby poczekac 2-3 tyg bo wczesniej nie ma sensu. Pojechalam tylko po recepte.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywalam, ale mieliśmy wyjazdowe wesele i nie było jak:)
Podczytywalam was cały czas, żeby nie mieć dużych zaległości. Jeśli chodzi o herbatę ja się prawie całkowicie przerzucilam na owocowe a jeśli mi niedobrze to pijam miętę. Niestety to ponoć prawda, że Zielona wyplukuje jakieś składniki z organizmu więc pije sporadycznie chodź uwielbiam, z czarną nie mam problemu bo jej zwyczajnie nie lubię. Jeśli chodzi o jedzenie, mam niestety duży apetyt, plusem jest to, że póki co jem tyle ile organizm się domaga i nie tyje:)
Ja niestety tylko jak piję prawidłową ilość płynów to latam do toalety kilka razy na godzinę i w nocy też przynajmniej raz wstaje.
Z bólem pierwsi to u mnie jest tak ze raz bolą raz nie ale nigdy to nie jest ból niedowytrzymania. A no i jeśli chodzi o mdłości, mnie modli jak jestem glodna, jak zjem jest ok:)
Dobrze Ci ze nie tyjesz ja ciagle glodna i niestety juz 2 kg wiecej. Musze zaczac sie ograniczac troche bo bede masakrycznie wygladac. . Ja mam wesele 12 sierpnia i sie wlasnie zastanawiam czy isc?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze Ci ze nie tyjesz ja ciagle glodna i niestety juz 2 kg wiecej. Musze zaczac sie ograniczac troche bo bede masakrycznie wygladac. . Ja mam wesele 12 sierpnia i sie wlasnie zastanawiam czy isc?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci tak, ja nie bawiłam się dobrze:/ sądzili nas blisko głośników wiec jak tylko głośno zaczynali grać uciekalam na dwór i wieczorem na domiar złego puszczali na sali ten dym więc musiałam uciekać żeby nie wdychac tego:/ ogólnie nie bawiłam się dobrze:/ niestety 13 sierpnia też mam wesele u bardzo bliskiej rodziny i chyba pójdę z nadzieją ze będę siedzieć dalej od głośników i nie będzie tego wstretnego dymu:/
 
Ewcikkizia,kandi92 my idziemy 15 sierpnia na wesele ;)
Nie wiem co ubiorę bo brzuch mam tak wydęty jak w 5 msc.. Ciekawe czy znajde jakaś mozliwą sukienkę;/

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny Ja od dwóch dni nie mam zadnych obajawów ciążowych nawet zgaga i nudności minęły... tylko czuje się zęczona. Dobrze , że juz jutro wizyta lekarska , bo zaczynam się martwić....
pozdrawiam :)
 
Ewcikkizia,kandi92 my idziemy 15 sierpnia na wesele ;)
Nie wiem co ubiorę bo brzuch mam tak wydęty jak w 5 msc.. Ciekawe czy znajde jakaś mozliwą sukienkę;/

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie zastanawialam czy isc. Czy lepiej nie ryzykowac jakimis dziwnymi szarpanymi przez starszych wujkow. [emoji6] stwierdzilam ze jak bede u lekarza to go zapytam czy mam zielone swiatlor. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewcikkizia,kandi92 my idziemy 15 sierpnia na wesele ;)
Nie wiem co ubiorę bo brzuch mam tak wydęty jak w 5 msc.. Ciekawe czy znajde jakaś mozliwą sukienkę;/

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
Ja idę 26 sierpnia[emoji4] tez nie wiem co włożyć bo juz brzuszek mam widoczny. W poprzednich ciazach dało się ukryć a teraz nie bardzo to widzę... macie jakieś propozycje kiecek? [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też wolałbym grupe zamknięta bo tu mogą nas czytać wszyscy nawet użytkownicy niezalogowani .
U mnie bez zmian. Apetyt normalny, ból piersi i senność!!!!
Muszę się w końcu do lekarza zarejestrować jakoś na początek sierpnia :)
 
Do góry