reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja też pracuje, mam nadzieję do końca września pracować, urlop już miałam w czerwcu z uwagi na wyplacelane "wczasy pod grusza"..A już na macierzyńskim nie dostanę pieniędzy z tego tytułu.
Choć nie wiem do kiedy popracuje bo na nocki też chodzę...

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie szkoda Ci urlopu? Po macierzyńskim będzie na wagę złota.


p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
Tez sid nad tym zastanawialam ale do zwolnienia liczą sie zarobki z ostatnich 12 miesiecy a ja w tym roku dostalam podwyzke prawie 1000 zl. Wiec zalezy mi zeby jeszcze ten miesiac sie liczyl. [emoji4] a w pracy nie chce byc bo jest mega stresujaca....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też wybieram się na wesele, ale dopiero we wrześniu, mam nadzieję, że wówczas już miną najgorsze objawy.
Ja to chyba będę miała napóźniej pierwszą wizytę - za tydzień to już będzie chyba początek 9. tygodnia. No ale gin na urlopie, a mi się w sumie też aż tak nie spieszy, co ma być, to będzie, żadnch niepokojących obkawów nie mam.
Myślałam, żeby tak do końca roku popracować albo do listopada, mam własną działalność, więc mam tu wolność wyboru. Co decyzji wcale nie ułatwia. Ale póki co, choć praca ciężka fizycznie i mnie muli, to jednak z przyjemnością idę, przynajmniej odpoczywam od dzieci. A wieczorem padam.
 
No to niezle. Ja gdyby nie to ze czekam do pierwszej wizyty to pewnie tez bym juz poszla.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety na L4 nie mogę iśc bo mam własną działalność... i muszę pracować. Przy drugim porodzie wziełam do szpitala laptop (bo na patologii leżałam kilka dni) i o 24 jeszcze wysyłałam jakieś zestawienie służbowe a 8 h pozniej juz urodziłam :D he he

Dziewczyny.... o 15.30 mam wizytę... chyba z nerwów się przekręcę... ciagle myślę ile będzie serduszek i czt na pewno wszystko ok....
 
reklama
Ja niestety na L4 nie mogę iśc bo mam własną działalność... i muszę pracować. Przy drugim porodzie wziełam do szpitala laptop (bo na patologii leżałam kilka dni) i o 24 jeszcze wysyłałam jakieś zestawienie służbowe a 8 h pozniej juz urodziłam :D he he

Dziewczyny.... o 15.30 mam wizytę... chyba z nerwów się przekręcę... ciagle myślę ile będzie serduszek i czt na pewno wszystko ok....
A spodziewasz sie bliźniaków? Bedzie dobrze zobaczysz. [emoji4] trzymam kciuki.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry