reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej. Miałam wczoraj wizytę. Niestety puste jajo przy 5+6. Jeszcze z tydz w czwartek powtórka ale myślę, że to już tylko formalność i przyjdzie nam się pożegnać.
Spokojnie kochana, u mnie w 5+2 też było bez zarodka. Gdzie ja wiem, że do owy doszło równo w 14 dc, może u Ciebie trochę przesunela się owulacji. Poczekaj jeszcze spokojnie u mnie w 7+1 już serduszko i 1,5 cm szczęścia, u Ciebie może być podobnie:)
 
reklama
a też macie największe zachcianki na wieczór? mi ostatnio na noc zachciało się kanapki z cebula..
a teraz zajadam chleb z musztardą xd
Jak masz ochote na cebule to jedz na potege! :) cebula to naturalny antybiotyk i jak bedziesz ja jadla czesto to zadne infekcje tak powszechne w ciazy Cie nie dopadna ,) no i na zabki zdrowe ;)
 
W poprzedniej ciąży kłóciłam się z lekarzem kiedy doszło do zapłodnienia bo znałam datę i mój Mąż był wtedy w domu także spokojnie. Teraz też się kłócę
 
Pytanie głównie do dziewczyn, które nie mają suwaczków: czy macie już dzieciątka, czy to Wasza pierwsza ciąża?
Ciąża druga ale dzieciątko w niebie. Nawet sobie nie wyobrażacie, a może właśnie Wy tak, jak bardzo boję się poniedziałkowej wizyty i tego że usłyszę to beznamietne,, przykro mi,, ja tego drugi raz nie przeżyje. Musi być dobrze
 
Ciąża druga ale dzieciątko w niebie. Nawet sobie nie wyobrażacie, a może właśnie Wy tak, jak bardzo boję się poniedziałkowej wizyty i tego że usłyszę to beznamietne,, przykro mi,, ja tego drugi raz nie przeżyje. Musi być dobrze
Zrozumiałe, ze sie boisz. Ale musisz!!!być dobrej myśli:tak:drugi raz Ci się to nie przytrafi:tak:w marcu bedziesz szczęśliwa mamą:tak:
 
Ciąża druga ale dzieciątko w niebie. Nawet sobie nie wyobrażacie, a może właśnie Wy tak, jak bardzo boję się poniedziałkowej wizyty i tego że usłyszę to beznamietne,, przykro mi,, ja tego drugi raz nie przeżyje. Musi być dobrze
Kochana musisz myśleć pozytywnie, dlaczego miałabyś to drugi raz usłyszeć, tym razem musi być dobrze! wiem, że to trudne ale tak właśnie musisz myśleć:) Strach jest zawsze, ale nie wolno mu się poddać
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy! Nazywam się Ewelina i jestem pierwszy raz w ciąży. To 7 tydzień. Jak niektóre z Was pisały to dziwne uczucie jakby to nie o mnie chodziło mimo że już widziałam bijące serduszko :) Moja pierwsze wizyta nie była do końca bezproblemowa okazało się ze mam krwiaka i muszę brać luteine. Lekarz uspokoił że to częste na początku ciąży podobno co 4-5 kobiecie się przytrafia. Wierzę, że się wchłonie. Nie mam żadnych plamień. Jestem dobrej myśli.

Mój termin to 7 marzec :)

Życzę Wam Drogie Panie żeby było wszystko w porządku!

Zaczynam pomału się interesować głównie kwestią szczepienia niemowlęcia zaraz po urodzeniu. Jakoś jestem przeciwna. A co Wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

Ewelina
 
Do góry