reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziękuję! :) Chyba faktycznie się rozgoszczę bo jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, beta jak na razie ok :) A coś o mnie? Żona, bibliotekarka, mieszkanka śląska i przyszła mama! :)
Hejka. Witam i Gratuluję. Życzę nudnych 9miesięcy w naszym gronie!!! A jaki wynik bety masz jak można wiedzieć??? No i kiedy wizyta oczywiście[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie marcowe mamy. Wczoraj miałam termin miesiączki polecialam na betę jest 134 termin na 12 wychodzi. nieśmiało proponuję grupę na fb tajna oczywiście. Łatwo wstawiać zdjęcia i można na każdy temat pogadać. Co Wy na to?
Jestem za!!![emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Witam i Gratuluję. Życzę nudnych 9miesięcy w naszym gronie!!! A jaki wynik bety masz jak można wiedzieć??? No i kiedy wizyta oczywiście[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Beta to 3299, w czwartek de drugi raz żeby sprawdzić czy prawidłowo rośnie. A wizyta w sobotę
 
Powiedziałam bratu i rodzicom. Rodzice byli w szoku. Chociaż nie wiem dlaczego, jestem po 30, mam męża, jedno dziecko, a oni w szoku, że będzie drugie :p

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry kochane. Ja mogę być i tutaj i na FB tylko na FB po pracy bo mnie sprawdzają Biorę od wczoraj insulinę i póki co zero poprawy w cukrach. Wiem, wiem muszę poczekać. U mnie wie brat, rodzice, przyjaciółki. Dzisiaj powiem teściowej.
 
My czekamy z dobrymi nowinami do serduszka. Poprzednim razem tez wtedy powiedzieliśmy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien Dobry :) dzisiaj mam dzien wolny z pracy wiec odpocznę troszkę .Nie wiem jak długo pociągnę .Wczesniej nie byłam taka jakaś zdechła jak teraz :baffled: Niestety pracuje przy klatkach schodowych i sprzątanie mieszkań i wieczorem czuje jak każdy mięsień mnie boli :oo:
U mnie wiedza na razie poki co najbliżsi znajomi i 2 dziewczyny z pracy.Moj był w takim szoku ,ze cały dzien nic nie gadał.Jak zapytałam czemu nic nie mówi to powiedział,ze jeszcze tego nie przyjął :sorry2:ale wczoraj już było ok ,zachowywał się normalnie:blink:Rodzinie powiem po wtorkowej wizycie jak zobaczę serduszko:)
 
Ja się boję czy nie zapeszyliśmy ale mam nadzieję, że nie i wszystko będzie dobrze. Jutro mam wizytę u gina. Zobaczymy co powie. Myślałam, że ta insulina to coś złego, ale w sumie tylko zamiast tabletek biorę zastrzyk i częściej mierze cukier. Najgorzej boję się w pracy co to będzie jak zobaczą że mam insulinę. Niby to normalna choroba, ale ludzie dziwnie reagują.
 
reklama
Do góry