reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja mam już mdłości od czasu do czasu i bardzo nabrzmiałe piersi i bólące sutki!!! Tylko Ja jestem po stymulacji także u Mnie hormony mogą trochę wszystko trochę wyostrzać[emoji6]

Gratuluję @SOMEONE[emoji1]
Widzę, że też ten sam test co Ja[emoji1]są ponoć bardzo dobre[emoji3]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AnetaManiak przez okolo siedem dni przed spodziewana miesiaczka uzywalam zwyklych najtanszych testow, ale pokazywaly negatyw i ciagle mnie tylko dolowaly wiec wczoraj czyli dzien przed miesiaczka poszlam do sklepu i kupilam ten najdrozszy i warto bylo [emoji3]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
A z objawow to ja wczesniej mialam wiecej niz teraz , tzn . mozna powiedziec, ze mialam nudnosci przez ostatnie kilka dni, no a piersi to bola caly czas jak oszalale [emoji38]

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
@SOMEONE a ile On kosztuje w Polsce?? Bo Ja w Niemczech mieszkam kosztował 12euro.
Mnie mdłości już od tygodnia męczą. Czasami są konkretne a czasami słabsze. A wizytę czemu aż tak późno masz??

@andzelika87 nie przejmuj się, że objawów brak. Wiesz różnie to bywa jedna je ma druga nie a u trzeciej dopiero później się zaczynają. Także spokojnie[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem ile kosztuje w Polsce, ja mieszkam w Anglii i tutaj zaplacilam za niego 10 funtow.


"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
A to już wiem dlaczego tak późno pierwsza wizyta[emoji6]mam tam dużo znajomych[emoji6][emoji6][emoji6]długo już tam mieszkasz??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja wizyta i tak jest wczesniej niz powinnam byc, ale ze wzgledu na to, ze wyjezdzam na wakacje 1 sierpnia to znajoma z recepcji w GP zalatwila wczesniej. Spotkanie z polozna powinno byc w okolo 10 tygodniu ciazy, moze byc nawet pozniej.

"Wiatr moze mocno wiac, ale góra i tak mu sie nie pokloni "
 
W polsce chyba musi być pierwsze do 8tyg żeby becikowe dostać. Ale nie jestem pewna. A w Anglii też jest "becikowe"?? Bo w Niemczech nie ma jest za to "KinderGeld"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@SOMEONE a ile On kosztuje w Polsce?? Bo Ja w Niemczech mieszkam kosztował 12euro.
Mnie mdłości już od tygodnia męczą. Czasami są konkretne a czasami słabsze. A wizytę czemu aż tak późno masz??

@andzelika87 nie przejmuj się, że objawów brak. Wiesz różnie to bywa jedna je ma druga nie a u trzeciej dopiero później się zaczynają. Także spokojnie[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ten test u nas przeszlo 30 zl kosztuje.
Te podbrzusze mnie tylko boli az tak jakos dziwnie piecze
 
Do góry