reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ta torebka to pech a nie szczęście!! Jestem załamana. Pęcherzyk nie rośnie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi założył kartę ciąży na wizycie serduszkowej. Ale dostałam Ją do ręki dopiero na następnej wizycie po dwóch tygodniach. Za to już były w niej wpisane wyniki badań krwi, grupa krwi i Moje dane, wyniki moczu. No i u Mnie na każdej wizycie mocz jest badany na obecność białka i bakterii, waga, ciśnienie i posiew z pochwy. Tak to U Mnie wygląda.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co ja mam robić?? Kazał jutro zadzwonić do siebie po 18 i wtedy powie czy widzimy się jutro czy w czwartek na kolejnej wizycie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta torebka to pech a nie szczęście!! Jestem załamana. Pęcherzyk nie rośnie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn że co? Będzie rosnąć, jest szansa czy koniec?
To była Twoja pierwsza wizyta??? W którym tc jesteś?? Co w ogóle jeszcze lekarz mówił??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta torebka to pech a nie szczęście!! Jestem załamana. Pęcherzyk nie rośnie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ale to Twoja pierwsza wizyta była?
Pecherzyk żółciowy pojawia się dopiero koło 6 tygodnia i zaczyna rosnąć (o ile dobrze kojarzę). Może jednak za wcześnie. Kazał przyjść za tydzień?? Co jeszcze powiedział?
 
Nie potwierdził, że koniec. Powiedział, że mogłam zajść w ciążę w późniejszym terminie i jest bardzo wczesna ciąża i dlatego to tak wygląda.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To była Twoja pierwsza wizyta??? W którym tc jesteś?? Co w ogóle jeszcze lekarz mówił??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To moja druga ciąża. Pierwszą wizytę miałam 19.07 i kazał przyjść dziś więc byłam a tu takie informacje.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry