reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja niestety na L4 nie mogę iśc bo mam własną działalność... i muszę pracować. Przy drugim porodzie wziełam do szpitala laptop (bo na patologii leżałam kilka dni) i o 24 jeszcze wysyłałam jakieś zestawienie służbowe a 8 h pozniej juz urodziłam :D he he

Dziewczyny.... o 15.30 mam wizytę... chyba z nerwów się przekręcę... ciagle myślę ile będzie serduszek i czt na pewno wszystko ok....
Będzie dobrze. Ja mam jutro wizytę i chciałabym dwa serduszka[emoji7]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A spodziewasz sie bliźniaków? Bedzie dobrze zobaczysz. [emoji4] trzymam kciuki.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie spodziewam się. Ale odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście pomyślałam bliźniaki. I dlatego tak mówię. Jakoś siedzi to w mojej głowie. A Ty jak? Lekarz już na pierwszej wizycie powiedział?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jednak dzisiaj ide na wizyte. Stwierdzilam ze po tym zasniadzie wole im wczesniej cokolwiek zobaczy tym bd spokojniejsza. I czekam na wynik bety. Zreszta pewnie i tak mnie polozy zeby zrobic podstawowe badania krwi itd a chce sie z tym wyrobic poki jeszcze mam urlop. A potem nie wiem czy na l4 isc... Jestem kucharzem takze czasem trzeba dzwignac czasem slisko... A z 2 strony od powrotu do pracy w czerwcu przepracowalam az 11 dni bo mlody mi choruje od kiedy do zloba poszedl...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jednak dzisiaj ide na wizyte. Stwierdzilam ze po tym zasniadzie wole im wczesniej cokolwiek zobaczy tym bd spokojniejsza. I czekam na wynik bety. Zreszta pewnie i tak mnie polozy zeby zrobic podstawowe badania krwi itd a chce sie z tym wyrobic poki jeszcze mam urlop. A potem nie wiem czy na l4 isc... Jestem kucharzem takze czasem trzeba dzwignac czasem slisko... A z 2 strony od powrotu do pracy w czerwcu przepracowalam az 11 dni bo mlody mi choruje od kiedy do zloba poszedl...

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba korzystać z L4 nie ma co pracować. Skoro możemy to na l4

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie spodziewam się. Ale odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście pomyślałam bliźniaki. I dlatego tak mówię. Jakoś siedzi to w mojej głowie. A Ty jak? Lekarz już na pierwszej wizycie powiedział?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na pierwsza wizyte idę 1 sierpnia. jest możliwość bliźniaków bo mialam dwa piekne dojrzałe jajeczka. A przy inseminacji jest taka opcja.
Czy chcialabym bliźniaki w sumie to mi wszystko jedno. Na pewno chcę żeby było bobo całe i zdrowe. Bardzo długo na nie czekam.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na pierwsza wizyte idę 1 sierpnia. jest możliwość bliźniaków bo mialam dwa piekne dojrzałe jajeczka. A przy inseminacji jest taka opcja.
Czy chcialabym bliźniaki w sumie to mi wszystko jedno. Na pewno chcę żeby było bobo całe i zdrowe. Bardzo długo na nie czekam.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem o czym mówisz też przez to przechodziłam..

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzeba korzystać z L4 nie ma co pracować. Skoro możemy to na l4

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niby tak ale za zlobek 800 zl... Umowa na najnizsza krajowa... A zanim mlodego ze zlobka wypisze to i tak mc do przodu musze zaplacic... Spytam jeszcze lekarza co on o tym mysli ze wzgledow zdrowotnych i poprzedniej ciazy przede wszystkim

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry