reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Leonia ja chyba tez bede lutowa mama. Chyba na pewno bo kalkulator mi wylicza na 2 marca. Ale ja bede miała na 100% cesarke przyspieszona wiec pewnie dwa tygodnie przed terminem porodu. Wiec pewnie bedzie polowa lutego. Ale czekam na wizytę u gin.
Ty jestes po cesarce? Ile czasu?
 
reklama
andzelika87 jestem 10 miesiecy po cc dlatego bardzo sie boję. W dodatku poprzednia ciąża zakonczyla się cc z powodu zagrażającej zamartwicy plodu odklejenie łożyska w 37 tc
 
andzelika87 jestem 10 miesiecy po cc dlatego bardzo sie boję. W dodatku poprzednia ciąża zakonczyla się cc z powodu zagrażającej zamartwicy plodu odklejenie łożyska w 37 tc
O raju. Ja tez jestem po cc tylko 2.5 roku. A powiedz mi blizna cie boli teraz? Tak dziwnie szczypie?
 
dziewczyny, mozecie do mnie wysłać - ja zrobię tabelkę :)
Kochana Ja napiszę wszystko jak już będę po wizycie. Bo się trochę boję tej takiej pierwszej konkretnej wizyty. Ostatnia nie za dobrze się dla Mnie skończyła w poprzedniej ciąży. [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też napiszę jak usłyszę serduszko i jak lekarz konkretnie powie kiedy termin. Przełożyłam wizytę na 17 lipca, bo widzę dziewczyny, że wy prędzej idziecie, to i ja nie będę czekać. Chociaż te trzy tygodnie, to jakas wieczność się wydaje...

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I jeszcze wam powiem, że boję się że będę miała znowu cukrzycę ciążową. Przy okazji bety zrobiłam sobie badanie glukozy i morfologię. I cukier na czczo miałam 85, norma dla ciężarnych do 92.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry