reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Kochana nic się nie stanie. A hormony Ci skaczą no i płacz i nerwy i smutek i radość. To normalne. Ja głupia rano się popłakałam, że będę raczej musiała zostać jeszcze w szpitalu. Jak małe dziecko normalnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gin dopiero na 10. A noga troche mrowi ale biore magnez i jest jako tako. Jutro po10 mam chirurga naczyniowego. Moze cos przepisze:)
 
reklama
Ja z wizyta u gin czekam do 10.07. Myśle ze to dobry pomysł zrobić tabelkę po usłyszeniu serduszka. Jutro powtarzam betę aby mieć pewność narazie ze jest ok.
 
Wyje jeszcze gorzej. :( sym odstawil talerz z obiadem i wyciagnal z torby turystycznej sloiczki wyjazdowe;( i mu smakuje lepiej jak obiad ;(
 
Dziewczynki!!
Nie stresujmy sie :) myslimy pozytywnie i tak właśnie bedzie. Strach nie jest dobrym doradca. Ja tez mam mase watpliwosci bo moja ostatnia byla od poczatku cos nie tak. Ta bedzie inna! Bez mdlosci. Bez podtrzyman. Bez stresu! Moja i Wasze! Amen :*
 
Co wpriv napisać?

Dziewczynki!!
Nie stresujmy sie :) myslimy pozytywnie i tak właśnie bedzie. Strach nie jest dobrym doradca. Ja tez mam mase watpliwosci bo moja ostatnia byla od poczatku cos nie tak. Ta bedzie inna! Bez mdlosci. Bez podtrzyman. Bez stresu! Moja i Wasze! Amen :*
Dobrze mówisz!! ;-)
Każda z Nas sie boi, to normalne, ale będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry