reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny. DO poniedzialku czekam na prywatne wiadomości od Was. Jeżeli chcecie byc w zamkniętej grupie odezwijcie się. W poniedziałek prześle wszystko do anislu.
 
Dużo nas z tego rocznika @AnetaManiak ja z 6 stycznia, więc niby ten sam rocznik a rok roznicy:D
No to się zgadza, praktycznie rok[emoji6]Ja to już nawet bliżej 31gru bo około 20godz się urodziłam[emoji6][emoji6][emoji6]Moja mama mówi, że Mi się nie spieszyło bo o tydzień Mnie przenosiła aż lekarze wywołali poród bo nie chcieli żeby mama zaczęła Im rodzić w sylwestra. A i tak musieli cesarke robić bo Moja mama jest bardzo wąska w biodrach, a Ja byłam kawał baby[emoji14][emoji14][emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też niedawno skończyłam 30 :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w maju skończyłam 30stke :) Faktycznie sporo nas w podanym wieku :)

Cześć wszystkim nowym przyszłym mamusiom ;)

Ja miałam dziś urwanie głowy :( Masakra w tym Zakopcu w wakacje. To nasz pierwszy letni sezon i jest roboty po pachy. Muszę się oszczedzać :(

Mimo zmeczenia przeczytałam posty. Ok stu nowych :) I oby tak dalej!

Ja na zgage zawsze żuje gume miętową mi zawsze pomaga ;)

Musze przyznac ze troche nie doczytalam o tej tabeli hmm moglybyscie cos przyblizyc?

Trzymajcie sie cieplutko! :) W końcu czas na sen!
 
reklama
Hej dziewczyny,

Ja miałam bardzo ciężki tydzień. Bardzo dużo stresu zarówno w pracy jak i w życiu osobistym ale już nie będę tego rozgrzebywala żeby znowu się nie stresować.
Teraz jestem w szpitalu z moim synem, ale myśle ze dzisiaj już wyjdziemy.

Fajnie ze robi się nas tutaj zdecydowanie wiecej, pewnie zaczynamy dobijać terminami do końca marca co?!

Z objawów u mnie mdłości, zgaga, wzdęcia które jak narazie chyba są najgorsze. No i cycki, czuje jakby mi płonęły, swędzą, bolą, dosłownie wszystko.

Ja tez jestem z grudnia ale 26.12 ;)

Ja w pierwszej ciąży miałam ogromna ochotę na wino. I powiem wam ze się ostatnio zdziwiłam byłam kilka miesięcy temu u ciężarnej znajomej i wyciągnęła wino 0%. Nawet nie wiedziałam ze takie jest.

Jeśli chodzi o zachcianki ja narazie nie mam. Raczej brak apetytu i mnie odrzuca, jem jak muszę.

Jeśli chodzi o to czego nie wolno jeść to tak jak wy staram się nie wpadać w paranoje wiec nie jem surowych ryb, mięsa itd ten standard.

Wózki podobają mi się dwa i zobaczymy który wygra, natomiast pewnie kupię używany.

Ja mam pierwsza wizytę w środę, modlę się żeby wszystko było dobrze. Po tym stresie który mu zafundowałam to musi być naprawdę silne dziecko jeśli wszystko jest Ok.

A właśnie macie jakieś przeczucia co do płci?
Ja mam ogromne, ze będę miała drugiego synka, wiec w zasadzie już wszystkie nasze rozmowy mówimy ze to on i traktujemy jako chłopca :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry