reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A ja za raz zrobię sałatkę grecką... Uwielbiam [emoji13]
Nie wiem dlaczego, ale odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży to mi nieustannie w głowie są bliźniaki.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja za raz zrobię sałatkę grecką... Uwielbiam [emoji13]
Nie wiem dlaczego, ale odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży to mi nieustannie w głowie są bliźniaki.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak kyspalam, przez betę która robilam . ale jest jedno. Dzisiaj gyros robilam z majonezem i ketchupem:D
 
Ja w ciazy wszystko jadlam poza surowymi rybami i miesem. Trzymalam diete po urodzeniu malego przy karmieniu piersia wiec chcialam sie rozpieszczac przed rozwiazaniam ;) dzis znowu testowalam i krecha leciutka ale widoczna golym okiem. Betka rosnie :D w pon do gina. Pewnie nie bd nic widac jeszcze ale moze przepisze mi jakies dodatkowe leki po tym zasniadzie. I tak sobie pomyslalam ze ja to badziej na kwietniowa mamusie sie powinnam wpisac xD ale jeszcze nie ma watku. Akurat fajnie by bylo bo moj synek poczatku kwietnia jest

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciazy wszystko jadlam poza surowymi rybami i miesem. Trzymalam diete po urodzeniu malego przy karmieniu piersia wiec chcialam sie rozpieszczac przed rozwiazaniam ;) dzis znowu testowalam i krecha leciutka ale widoczna golym okiem. Betka rosnie :D w pon do gina. Pewnie nie bd nic widac jeszcze ale moze przepisze mi jakies dodatkowe leki po tym zasniadzie. I tak sobie pomyslalam ze ja to badziej na kwietniowa mamusie sie powinnam wpisac xD ale jeszcze nie ma watku. Akurat fajnie by bylo bo moj synek poczatku kwietnia jest

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma co przesadzac z tym nie jedzeniem tego czy tamtego.
Zostań z Nami [emoji16][emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciazy wszystko jadlam poza surowymi rybami i miesem. Trzymalam diete po urodzeniu malego przy karmieniu piersia wiec chcialam sie rozpieszczac przed rozwiazaniam ;) dzis znowu testowalam i krecha leciutka ale widoczna golym okiem. Betka rosnie :D w pon do gina. Pewnie nie bd nic widac jeszcze ale moze przepisze mi jakies dodatkowe leki po tym zasniadzie. I tak sobie pomyslalam ze ja to badziej na kwietniowa mamusie sie powinnam wpisac xD ale jeszcze nie ma watku. Akurat fajnie by bylo bo moj synek poczatku kwietnia jest

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy mialas @?
 
reklama
Do góry