reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej dziewczyny ja czekam na pierwsza wizyte. Mam na 1'sierpnia.... jestem po inseminacji.
Powiem Wam ze brzuch mnie cos pobolewa i strasznie mnie to martwi... czy Wy tez macie takie bole. Bardzo delikatne ale jednak.
Teraz wychdzi na to ze u mnie jest 5 tydz i 4 dni.
Kochana maciczka sie rozciąga to norma;)
 
reklama
Kochana maciczka sie rozciąga to norma;)
No bole mam troche takie jak na okres....
Kurcze przez to ze tak dlugo sie staralismy to teraz sie o wszystko boje.
Niby wiem ze moze bolec ale i tak sie martwie.
Boli typowo jak na okres, a oprocz delikatnej bolesnosci piersi nie mam zadnych innych objawow. Kurcze niedoczekam sie chyba.tej.wizyty.... ;)
 
Hej dziewczyny ja czekam na pierwsza wizyte. Mam na 1'sierpnia.... jestem po inseminacji.
Powiem Wam ze brzuch mnie cos pobolewa i strasznie mnie to martwi... czy Wy tez macie takie bole. Bardzo delikatne ale jednak.
Teraz wychdzi na to ze u mnie jest 5 tydz i 4 dni.
Witaj :) Gratuluje :*
Brzuszek pobolewa to prawda , ale wszystko jest ok każda to przechodzi .
 
Bede sie martwic po porodzie:D przyganial kociol gsrnkowi a sam smoli:D a ty to nie wcinasz?:D
Weź wcinam wszystko co niezdrowe ... na śniadanie parówki potem zjadłam pysznego wiejskiego pączka, na obiad karkówka, potem prince polo i toruńskie pierniczki. Jeszcze mam ochotę na pączka i loda. No masakra... [emoji3] [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No bole mam troche takie jak na okres....
Kurcze przez to ze tak dlugo sie staralismy to teraz sie o wszystko boje.
Niby wiem ze moze bolec ale i tak sie martwie.
Boli typowo jak na okres, a oprocz delikatnej bolesnosci piersi nie mam zadnych innych objawow. Kurcze niedoczekam sie chyba.tej.wizyty.... ;)
Wszystko normalne. Musi trochę pobolec[emoji4] potem też będzie. Jakby bardziej cie bolało weź apap. Każda z nas nie może się wizyt doczekać. Ja juz znowu chce usg.. ale jeszcze trzeba poczekać [emoji4] 12-13 tydzień...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No bole mam troche takie jak na okres....
Kurcze przez to ze tak dlugo sie staralismy to teraz sie o wszystko boje.
Niby wiem ze moze bolec ale i tak sie martwie.
Boli typowo jak na okres, a oprocz delikatnej bolesnosci piersi nie mam zadnych innych objawow. Kurcze niedoczekam sie chyba.tej.wizyty.... ;)
No ja tez miewam takie bole:) I wszystko jest w porządku. Stres nie sprzyja, nawet jakbyś przyspieszyla wizyte to watpliwa sprawa zebys cos juz widziala. Pamietaj! MUSI BYĆ DOBRZE
 
Weź wcinam wszystko co niezdrowe ... na śniadanie parówki potem zjadłam pysznego wiejskiego pączka, na obiad karkówka, potem prince polo i toruńskie pierniczki. Jeszcze mam ochotę na pączka i loda. No masakra... [emoji3] [emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No i co:D a waga?:p
 
No ja tez miewam takie bole:) I wszystko jest w porządku. Stres nie sprzyja, nawet jakbyś przyspieszyla wizyte to watpliwa sprawa zebys cos juz widziala. Pamietaj! MUSI BYĆ DOBRZE
Staram się myśleć pozytywnie. Każdy mi mówi że to normalne że boli i żebym się nie stresowała.
Tylko to chyba jest silniejsze ode mnie.
 
Wy tak dziewczyny jecie majonez? A jak figura? [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jem wszystko na co mam ochotę :) przed ciążą majonez niemal do wszystkiego jadłam, a na problemy z figurą ma szczęście nie mogę narzekać :D a teraz kto by sie przejmował kilogramami :)

Hej dziewczyny ja czekam na pierwsza wizyte. Mam na 1'sierpnia.... jestem po inseminacji.
Powiem Wam ze brzuch mnie cos pobolewa i strasznie mnie to martwi... czy Wy tez macie takie bole. Bardzo delikatne ale jednak.
Teraz wychdzi na to ze u mnie jest 5 tydz i 4 dni.

Ja man duze bóle brzucha, takie jak na okres. Ale ten ból to dobry znak :) Gdy ból jest bardzo silny to doraźnie biorę nospe albo buscopan z zaleceń lekarza :)
 
reklama
Staram się myśleć pozytywnie. Każdy mi mówi że to normalne że boli i żebym się nie stresowała.
Tylko to chyba jest silniejsze ode mnie.
Ja też czuję lekki ból, taki jak na zbliżającą się @. Nie martw się ;) Ciało się zmienia nieustannie i to normalne ;)

Zaraz zabiorę się za gotowanie pierogów ruskich ;P Taką mam ochotę, że szok!
 
Do góry